7'S për të Burn

Kthehu mbrapa
7'S për të Burn

Lojtaret e rinj vetëm. Depozitë minimale £ 10 për të gjithë 3 Ofertat e mirëpritur. bonus max £ 500. Slot games vetëm. 30x kërkesë wagering dhe T-së dhe C-së zbatohen.

Jo të gjitha makinat slot mbajnë raunde të ndryshme bonus, shpërndan dhe Wilds. 7'S për të Burn është një e tillë e thjeshtë slots celularë lojë që përfaqëson teme Classic shumë mirë.

Rreth Zhvilluesi i 7 për të djegur

Shkencore Games ofron lojëra elektronike të cilat mburremi e teknologjisë së lartë dhe ofrojnë eksitim për lojtarët. Kompania ishte i pari për të krijuar një lojë të sigurt të menjëhershme llotari mënyrë mbrapa në 1974.

Rreth lojë

Varg bast ofruara nga ky slot në internet është 25p për 2 me rrotullim. gjithashtu, ju keni zgjedhja e Hi rul vishet që do të kushtojë 20 për pesë vishet me përfitime shtesë. Nuk janë vetëm tre lëkundet dhe pesë linjat Win fiksuar në këtë slot në internet. Shumica e simboleve janë në çifte dhe përfshijnë portokall, vishnje, shalqi, bare dyfishtë, yjet, bells, kumbulla, limona. Përveç këtyre ikonave, aty eshte nje 77 ikonë në ngjyrë të kuqe dhe gjithashtu një djegie të nxehtë 77 ikonë. Dy normal 77 simbol dhe djegia 77 veprojë simbol si malet e egra, zëvendësuar për të gjitha simbolet e tjera. Kontrasti kryesor në mes të dy është pagim ato ofrojnë. Ndërsa normal 77 ikonë ju një merr 100 herë çmim i parë për ulje tre prej tyre në një linjë të fitojë, djegia 77 icon Awards Ju një 250 herë çmim i parë për të marrë tre në një linjë të fitojë. Ndryshe nga lojrat e tjera online, këtu është lojtarët që vendosin në qoftë se ata duan të luajnë ndonjë funksion shtesë.

Karakteristika opsionale shtesë në këtë slot në internet përfshijnë:
1. Hi rul Vishet- Këto rrotullime të lartë powered do të kushtojë më shumë se bastit standarde dhe për të marrë ju gjysmën e çmimit normal. megjithatë, ka një shans më të madh të gjetjes së mundësive të larta fituar si këto pesë Hi rul Vishet kanë djegien 77 icons zëvendësuar të gjitha ikonat e tjera.
2. Gamble Feature- Gjatë një rrotullim, lojtarët mund të vendosë për të marrë opsionin Gamble. Për të marrë këtë opsion, thjesht goditi butonin Gamble kur një spin është në zhvillim e sipër. Ju merrni pagim 2x qoftë se ju fitoni dhe nëse ju nuk do të fitojë, atëherë asgjë nuk është ndryshuar.

Luaj

përmbledhje

Kjo slot në internet është një lojë pakomplikuar që lejon lojtarët për të marrë thirrjen, nëse ata duan të shkojnë për bonus rrumbullakët ose jo. Kthimi në lojtar përqindje të ofruara nga kjo lojë celular lojëra elektronike është 95.10%.