Panda Pow

Kthehu mbrapa
Panda Pow

Pasi një specie e rrezikuar, tani Pandas janë vendosur nga kjo kategori. Kudos për aktivistët dhe Qeveria kineze i cili mori këtë mision në duart e tyre dhe i dha botës këto specie bukur.

Frymëzuar nga këto krijesa zezë dhe të bardhë, "Rrufeja Box’ sjell për ju në më slots vërtetë të parave!

Kjo është një lojë e lehtë dhe miqësore. Ka surpriza të cilat mbajnë shfaqen në lojë nga koha në kohë! Eshtë e panevojshme të përmend, loja mbart natyrën miqësore të pandas!

Panda Pow – Çfarë është në dyqan?

Play Now

  • Sfond:

E pajisur me tempujt dhe stolitë kineze, kjo më slots vërtetë të parave. Sfondi është i mbuluar me ngjyrë të kuqe me gdhendje të ndryshme si harton për të dhënë një efekt mbretërore.

  • lëkundet:

Të lëkundet janë të mbuluara nga bamboos nën të cilat shtrihen butonat komandës.

Të spinners duhet të shikoni për gjërat e mëposhtme:

  • Bet varion nga 0.01 te 40 kreditë për shëtitje dhe kështu kjo është disi e xhepi-miqësore.
  • 25 paylines e lojës janë të fiksuara.
  • Disponueshmëria e mënyrë Autoplay e cila lejon një për të vendosur në të njëjtën bast në mënyrë të përsëritur aq kohë sa një dëshirat.
  • Kjo lojë ju ofron për të shënuar më shumë dhe më të vogla çmime të lehtë, e cila është një krem ​​mbi tortë!
  • Ka charms fat, si edhe për një maksimum prej X500! ata me fat! Bëhu gati!!!

më slots vërtetë të parave

shpërblimet Panda Pow

Ka disa karakteristika të veçanta në këtë më slots vërtetë të parave lojë e cila e nevojshme të jetë i ndotur për goditjen e çmime të mëdha!!

Spinners ju duhet të mbani sytë hapur për karakteristika të tilla të veçanta mund të shfaqen në çdo kohë!!

Slot karakteristika për të shqyrtuar

rrotullime falas:

E lirë tjerr tipar i më slots vërtetë të parave është shumë emocionuese.

Sa herë që lëkundet tregojnë panda mbi ta, kjo tregon se panda mund të ndryshojë ikona të tjera simbol mbi rrotullat (i.e. duke vepruar si simbol të egra).

Vendosja e tillë 5 pandas në të njëjtën kohë çon në zhbllokimin e "Spin Lirë’ tipar.

Dikush mund të fitojë upto 20 lojra falas në një kohë.

pandas shtese egra bëjnë paraqitjet e tyre gjatë kësaj kohe Lirë Spin. Me përjashtim të mbështjell 1 dhe 5, Këto ikona të arta mund të shfaqen kudo dhe për të rritur shanset tuaj për të goditur një çmim të holla!

Ky bonus mund të retriggered sa herë që një gjen shpërndan mjaftueshme Panda në rrotullat.

Disa fjalë përfundimtare

Play Now

Ajo mund të konsiderohet për fillestar si ajo mbart karakteristika shumë të lehtë dhe miqësore me të.

Fshehur shpërblime të holla është një tipar të mrekullueshme të kësaj loje.

Tipar unik i bashkimit të egër dhe të shpërndaj simbolin nën një ombrellë e bën lojë interesante. Kjo është definitivisht më slots vërtetë të parave në dispozicion.

Kush do të kishte menduar se kafsha Zi dhe bardhë mund të çojë në një përvojë të tillë të gjallë?