Spartacus

Kthehu mbrapa
Spartacus

Një lojë shumë e këndshme slot me karakteristika të dyfishtë mbështjell, Spartacus është thjesht një nga lojëra elektronike më të mira online për të luajtur. Shumë njerëz nuk e kishte luajtur këtë lojë para prezantimit të versionit të saj mobile-miqësore. Kjo slots lojë tërheqës është rezultat i krijimtarisë WMS që gjithmonë të përpiqet për të siguruar gamblers me diçka të ndryshme dhe diçka më të mirë. Tani ajo është duke ju ofruar një 5×4 mbështjell dhe 5×12 kolosale lojë e vërtetë slot për të fituar disa çmime të mëdha nga komoditetin e telefonit tuaj celular. Ju mund ta konsiderojnë atë si një dy në një slot lojë që mund të ju ndihmojë për të fituar të mëdha.

Tërheqjet kryesor i kësaj lojë:

Të gjitha simbolet në tokë Spartacus në formë bërë pirg sepse ka dy slot reels, një është 5×4 dhe tjetri është 5×12 me 100 paylines. Ajo do të jetë një kënaqësi e madhe për të vënë sasi tuaj në rafte, sepse ju do të shpërblehet me një çmim i parë, në qoftë se ju merrni sukses në ulje kombinim fitues. Tema e lojës së vetë tërheq gamblers. Spartacus ishte një hero rumun, i cili ishte i pari udhëheqës skllav dhe më vonë u bë një Gladiator legjendar. Kjo lojë ju kujton se luftëtari i madh dhe WMS është përpjekur të mirë të saj për të zhvilluar ndeshjen jetës Spartacus-së.

Të mirë për të luajtur në tableta dhe ekrane të mëdha:

Spartacus Gladiator i lojëra elektronike Romës kërkon ekrane të mëdha. Ju mund të gëzojnë atë në një mënyrë shumë më të mirë, në qoftë se ju të luajnë atë në tabletë apo në laptopë. Në ekranet e vogla kjo nuk është e keqe, sepse edhe pse ju vazhdoni për të shijuar madhështinë e temës. Zhvilluesve të lojës nuk ka kompromis me temën e lojës, sepse të gjitha simbolet kanë të bëjnë me Spartakut. Sfond muzikë të duket si një zë betejë që rrit interesin e kumarxhinjve.

Get gati për fitore të mëdha, sepse ata janë të papritura:

Spartacus Gladiator i Romës nuk ju lejon poshtë, sepse ajo vazhdimisht tokat disa simbole të mëdha në rrotullën. Ekspertët thonë se një lojtar mund të marrë disa fitore të mëdha në çdo kohë, sepse ajo pritet në këtë lojë që ju mund të tokës fituar kombinim përsëri dhe përsëri. Ajo ju ofron 8 ose më shumë pa-rrotullime, në qoftë se ju të tokës simbolin egër në rrotullën që merr zgjeruar në 5×12 mbështjell për të rritur shumën e juaj e fitores. Ajo ju ofron 8-20 rrotullime falas që varen nga malet e egra të tokës në rrotullat.

Gamblers mund të luajnë bast minimale të 0.50p dhe bast maksimale prej 250 €. Shuma maksimale e fituar në këtë lojë është 1250 për linjë e cila është winnable në qoftë se ju jeni me fat dhe të luajë me mençuri.