Sphinx Wild

Kthehu mbrapa
Sphinx Wild

Të gjitha gjërat e lashta që shfaqen misterioze dhe terheqese bëjë një storyline madh për lojëra elektronike online video. Këtë herë ajo është misteri i lashtë egjiptian dhe thesar i fshehur me faraonëve që ka tërhequr IGT për të krijuar Sphinx Wild.

Luaj

Rreth zhvilluesi i Sfinksi egër

IGT ka zhvilluar dhe furnizimin me cilësi të lartë, lojra interesante në të gjithë botën për një kohë tani. kjo Phone Bill Slots Casino Loja është zhvilluar edhe nga ata.

Rreth lojë

Atje jane 5 reels dhe 40 paylines në këtë Phone Bill Slots Casino slot ku ju mund të bashkohet faraonëve me sa më pak si 40p per rrotullim. Bast maksimale për këtë Phone Bill Slots Casino Loja është e 400 me rrotullim. piramida, Palma, dhe rërë të plotë sfond. Të me vlerë të ulët kartat poker dhe me vlerë të lartë icons bërë në hieroglifet janë simbolet në rrotullat. Ikona më të lartë të paguar në mesin e tyre është Bastet, zot qen. Ulje pesë prej tyre do të merrni ju 250 Monedha pagim.

Weekly Cash Back Oferta në Pocket Fruity

Karakteristika të tjera të kësaj Phone Bill Slots Casino game përfshijnë:

 1. Wild përreth- Maskë Vdekja Tutankhamun është ikona e egër dhe kjo mund të merrni ju deri në 1,000 monedha. Kur ai tokat në rrotullat, ajo aktivizuar funksion përreth Wild. Të gjitha ikonat e tjera rreth maskë gjithashtu kthehet në malet e egra. Dhjetë simbolet mund të kthehet në të egra këtu dhe për të krijuar bunches shumë e dobishme.
 2. rrotullime falas- Ky tipar është aktivizuar duke u tre ose më shumë ikona shpërndaj skenë shkretëtirë. tre, katër, ose pesë prej këtyre shpërndan japin 3, 10, ose 25 herë bast tuaj. Ju gjithashtu merrni për të zgjedhur nga katër kombinimet e rrotullime falas dhe koeficientet për çdo kategori.
 • 3 shpërndan do të ju jap një zgjedhje midis
 • 30 rrotullime falas, 1 herë shumëzues
 • 15 rrotullime falas, 2 herë shumëzues
 • 10 rrotullime falas, 3 herë shumëzues
 • 7 rrotullime falas, 5 herë shumëzues
 • 4 shpërndan do të ju jap një zgjedhje midis
 • 40 rrotullime falas, 1 herë shumëzues
 • 20 rrotullime falas, 2 herë shumëzues
 • 15 rrotullime falas, 3 herë shumëzues
 • 9 rrotullime falas, 5 herë shumëzues
 • 5 shpërndan do të ju jap një zgjedhje midis
 • 60 rrotullime falas, 1 herë shumëzues
 • 30 rrotullime falas, 2 herë shumëzues
 • 20 rrotullime falas, 3 herë shumëzues
 • 14 rrotullime falas, 5 herë shumëzues

Ju gjithashtu mund të retrigger funksion me ulje 3 ose më shumë shpërndan kur tipar është duke u luajtur jashtë. Numri i rrotullime falas mund të shkoni edhe aq i lartë sa 600 në këtë telefon Bill Slots Casino lojë.

përmbledhje

ajo është një tranzicion i suksesshëm i një lojë të tokës bazuar në kazino në një slot në internet. Ky vend i caktuar përmban shumë karakteristika bonus dhe mund të luhet në Phone Bill Slots Casino.