Rainbow Riches reels të Gold

Kthehu mbrapa
Rainbow Riches reels të Gold

Barcrest ka lëshuar të fundit në serinë e Rainbow Riches lojëra elektronike, e Riches Rainbow: Reels slot e Gold. Kjo lojë ka një temë irlandez si ato të mëparshme dhe ka edhe më shumë karakteristika bonus. Që kjo është një lojë e Riches No Depozitave Patjetėr Rainbow ju mund të luajnë këtë me liri pa shqetësuese në lidhje me shumën e depozitave. Slot krenohet me një 100 paylines së bashku me një rrjet të gjerë të karakteristika bonus që janë të detyruar të mbajnë lojtarët ngacmuar.

Rainbow Riches Reels of Gold

Rreth Developer

Barcrest është një zhvillues slot lojë që është një pjesë e Lojrave Corporation Shkencor. Ajo aktualisht operon në lidhje me 20,000 makinat e fatit në Mbretërinë e Bashkuar

Rreth lojë

Riches lojë No Depozitave kërkuar Rainbow ka 5 reels dhe 100 paylines. Loja është lojë nga aq të ulët sa 50p per tjerr për të sa më shumë që 100 £ për rrotullim. Shkalla e RTP varion nga 94% dhe 98%. Loja është një fantastike për të luajtur në qoftë se ju jeni duke kërkuar për disa kënaqësi të madhe në një buxhet të ulët.

Loja është projektuar shumë mirë me simbolet kryesisht duke u theme lidhur. Ju keni Leprechauns, horseshoes, toadstools, rainbows etj. Dhe nuk janë të zakonshme lojës me letra simbole të tilla si zemrat, diamante etj të cilat vijnë në ngjyra të ndryshme. Simbolet themed kanë një vlerë më të lartë se simbolet e kartës.

Slot është i pasur me karakteristika. Ju keni tri lloje të ndryshme të bonusit përmban përveç simbol të egra. i parë, është raundi i rrotullime falas e cila është shkaktuar nga shpërndaj tullumbace. Këtu ju të merrni një mundësi për të marr një në katër zgjedhje të fshehur. Numri i rrotullime falas ju merrni varet opsion që ju zgjidhni. Këtu ju mund të merrni deri në 100 rrotullime falas. Gjithashtu, kjo duke qenë një pasuri game No Depozitave kërkuar Rainbow ju mund të përfundojë duke fituar të mëdha nga këto rrotullime falas.

tjetër, ka bonus Fairy e cila është shkaktuar rastësisht. Ka shtatë shpërblime të ndryshme nga të cilat një është dhënë në një kohë. Shpërblimet mund të përfshijnë wilds shtesë, shumëzuesit, rrotullime falas etj.

dhe më në fund, ka mundësi Big bast i cili është një raund bonus parazgjedhur në çdo ndeshje Barcrest. Ju janë dhënë 5 rrotullime lidhura me ekstra tipare të tilla si më shumë malet e egra, Simbolet më themed etj.

Të gjitha këto të kombinuara me faktin se kjo është një lojë No Depozitave kërkuar Rainbow Riches mund të ju ndihmojë të lënë të lojës më të pasur se keni qenë për herë të parë kur filloi të luajë atë.

Rainbow Riches Reels of Gold

përmbledhje

Riches Rainbow: Reels e Gold është më e mira ende në seri Rainbow nga Barcrest. Ajo ka të gjithë përbërësit në shumë të drejtë për të bërë një vend i caktuar të këndshëm që ju mban të vijnë për më shumë. Një tjetër arsye ju duhet të provoni është një pasuri game No Depozitave kërkuar Rainbow. Pra, merrni në internet dhe t'i jepte një rrotullim.