Bank Action

Kthehu mbrapa
Bank Action

Barcrest-së Bank Action slot është një trajtojnë të plotë për ata, që duan grafika të cilësisë me karakteristika të pabesueshme bonus në një 5×3 mbështjell slot game me 20 betlines. Bank Action slot është i famshëm për simbolet e saj temë e vjetër-shkollën retro dhe mbresëlënëse. Ju mund të shihni një shkop bankare përdoret në sfond. Kjo është shkop që ju duhet për të thyer për të fituar çmim i parë mega. A nuk është kjo interesante?

Grafika dhe simbolet:

Të gjitha të kreditit për të bërë Bank Action kaq popullor në mesin videos vend i caktuar lojtarët shkon në grafikë e kësaj loje. Ju praktikisht të kthehemi në kohë dhe të shohim një makinë të modës së vjetër slot. Barcrest përpjekur për përzierje temë të vjetër stil me tipare moderne Video slot për të krijuar një lojë të përsosur slot dhe sukses. Simbolet kryesore në këtë lojë janë kryqe, Kryq, e kuqe e madhe 7, BAR, Joker dhe Vault Artë. The Joker luan si të egër dhe Golden Vault është simbol shpërndaj.

rrotullime falas:

Ashtu si çdo lojë tjetër slot simbol shpërndaj eshte duan që ju duhet për armë për, në qoftë se ju doni të fitoni rrotullime falas. Meqe ra fjala, fituar rrotullime falas në Aksion Banka Kazino Slots is quite different from other mobile slots. Së pari ju duhet të tokës pesë shpërndan kudo në rrota tjerrje dhe pastaj loja ju pyet për të hapur ndonjë shkop të artë. Ju merrni numrin e lirë vishet keni fituar duke hapur kasaforta.

karakteristika bonus:

E kuqe e madhe 7 është simboli më i lartë vlerësuar në këtë lojë. Ulje tre ose më shumë 7s mund të ju ndihmojë për të fituar një çmim shumë të madh në këtë lojë. Ju mund të krijoni kombinime më të dobishme nga 7S ulje dhe malet e egra. në mënyrë të ngjashme, ju fitoni më shumë çmime, kur ju tokës vlerë të lartë të paguar simbolet së bashku me malet e egra.

Nuk është një surprizë në këtë lojë për ju. Ju mund të mendoni se Kryq janë simbole të padobishme, por ata mund të kthehet në kasafortat e artë dhe ju ofrojnë gjallërim më shumë se sa ju jeni duke pritur pas çdo rrotullim.

Banka Round The Big:

Playing Big Bank Round në Bank Action është e mundur në qoftë se ju merrni 25 rrotullime falas. Kjo është një raund rritet në të cilën ju duhet të marr tre simbole të ngjashme dhe lojë ju shpërblen 500x të përgjithshëm staked sasia.

Verdikti:

Me një RTP e 95.16%, kjo lojë është një për të shikojmë përpara për të. bonus Banka e madhe është nxjerrë në pah kryesor i lojës dhe është një largim të këndshme nga karakteristikat e zakonshme. Me bast minimale aq i ulët sa 20P lojtarët nuk kanë shumë për të humbur. A duhet të përpiqet për të gjithë dashamirët e klasike temë!