Blackjack Classic

Kthehu mbrapa
Blackjack Classic

Lojtaret e rinj vetëm. Depozitë minimale £ 10 për të gjithë 3 Ofertat e mirëpritur. bonus max £ 500. Slot games vetëm. 30x kërkesë wagering dhe T-së dhe C-së zbatohen.

Blackjack është një kazino klasike bazuar lojë shumë e popullarizuar tavolinë dhe ka shumë variante të saj në internet me një të ndryshme karakteristika side bast dhe Hi Lo Gambler është një i tillë kazinove telefonit game top. Ky version ka për të dhënë duart ju mund të bast në së bashku me një bast anësor për dorë që rrit shanset tuaj për të fituar më shumë. Ju mund të gjeni një tabelë me cilësi të lartë të vendosur në mënyrë profesionale me kuvertën e kartave, patate të skuqura, dhe Scoreboard për të ndjekur statusin tuaj. Nuk është një muzikë e bukur orkestër të luajë në sfond për të mbajtur shqisat tuaja kicking dhe të gjallë në lojë. Kufiri bast për të dy lojëra kryesore dhe anësore janë £ 1 min dhe një max prej 500 £ për dorë.

Buster Blackjack

Rreth zhvilluesi i Hi Lo Gambler :

Zhvilluesi është NYX (realist) dhe si emri sugjeron që ata ofrojnë përvojë reale të lojrave në të gjitha lojrat e tyre kazino. Me tema të mahnitshme dhe karakteristika të reja në kazino e tyre telefonike të lartë kategorisë game, ata kanë arritur të vendosin veten në mesin e zhvilluesve të lartë lojës rangut të lartë në botë.

Për lojë

Kjo kazinove telefonit lojë top ndjek rregullat standarde dhe themelore të lojës klasike shkop polici, ku qëllimi juaj është të mundë të tregtari duke u 21 pikë ose numrin më të afërt të saj. Mos harroni se në qoftë se ju tejkalojnë 21 pike, ju humbni atë dorë dhe njëjta gjë vlen për të gjitha duart e tjera. Ju keni një mundësi për të vendosur baste tuaj në çdo numër të duarve nga një deri në pesë dhe po ashtu me anën bast lojë që quhet "Hi Lo '. Këtu ju do të duhet të zgjedhin ose Hi apo Lo, ku ju mund të fitojë me të lartë në qoftë se automjeti juaj i dytë është me vlerë më të lartë se e para dhe për të fituar me lo e dyta ka të kenë vlera më të vogël se i pari.

lojë Parapëlqime: Ka ndonjë settings dobishme lojës në këtë lojë kazinove telefonisë lartë të tilla si ndryshimi i theme ngjyra e tabelës dhe rregullimin e volumit për muzikën, efekte të shëndosha, & Zëri tregtari. Ju gjithashtu mund të mundësojnë ose çaktivizoni të shpejtë të sigurimit, edhe të holla, lojë paralajmërime, qëndrim auto dhe heqjen e kartave të bustit.

Qëndroni automatike: Ky është një tipar i dobishëm në qoftë se ju doni të dorës tuaj për të dalë automatikisht në hard 17, 18, 19 ose 20 si dhe në të butë 19 & 20. Duke qëndruar në këto numra është e rekomanduar zakonisht për të shmangur marrjen e një bust.

Buster Blackjack

pagim: Rrahje dorën tregtarin e do të paguajë 100% Shuma tuaj bast, sigurimit paguan 150% dhe fiton shkop polici paguani ju 250% Shuma tuaj bast.

përmbledhje: Kjo kazinove telefonit lojë top është një lojë shumë Addictive me funksion anë bast për të rritur mundësitë tuaja fituese. Karakteristika dhe opsionet vërtetë dal se e bën këtë lojë një nga variantet më të njohura të shkop polici.