Pig Wizard

Kthehu mbrapa
Pig Wizard

Pig Wizard është një lojë që ka qenë rreth e rrotull për një kohë mjaft si një tokë të bazuar kazino slot lojë. Por kjo është vetëm kohët e fundit që ajo ka bërë kalimin në një pagë kazino online me lojë celular slot. Loja është e njohur edhe si Harry kalë troku cili lloj i tregon se kjo lojë është një imitim i keq i librit të famshëm dhe seri filmi Harry Potter të krijuar nga JK Rowling. Kjo slot ka qenë mjaft i suksesshëm në tokë bazuar versionin e saj të makinës, sa i mirë është ai në internet? mirë, lexoni në për të gjetur.

Zbuloni gamën tonë awesome e lojëra elektronike Classic!

Rreth zhvilluesi i Pig Wizard

Propozimit Gaming është një nga më të njohura zhvilluesit slot lojë në Mbretërinë e Bashkuar. Kompania është e bazuar në Mbretërinë e Bashkuar dhe ofron licencave lojrave në mbi 100,000 kazinove në Evropë. Disa nga lojëra elektronike e tyre më të famshme përfshijnë Top Cat dhe Winstrap.

Rreth Developer

Kjo është një lojë slot me 5 reels dhe 20 linjat paguajnë. Loja është lojë nga aq të ulët sa 20P per tjerr për të sa më shumë si 200 £ për rrotullim. Kjo kazino paguani me lojë celular slot arrin të krijuar një atmosferë të magjisë. Atje jane 4 simbole të mëdha në lojë. Këto janë – A spellbook, një qese plot me para, monedha ari dhe më në fund hat një magjistar së. Nuk janë simbole të tjera me vlerë të ulët, si dhe cilat janë projektuar shumë e shumë të njëjtën mënyrë titulli hapja e filmat e Harry Potter është shkruar.

Ka dy simbole të veçanta në këtë pagë kazino me lojë celular slot. I pari është i egër, e cila është loja në vetvete logo dhe pastaj Bonus Icon Pig i cili vepron si një të shkaktojë për të gjitha tiparet bonus.

Të egra vepron një zëvendësues për të gjithë simbolet e tjera me përjashtim të shpërndaj. Bonus shpërndaj Pig në anën tjetër shfaqet vetëm në makinë të çuditshme të numëruara. por ulje 3 simbolet në të gjitha 3 reels shkakton bonus Magical Harta.

këtu, ju jeni të kërkohet për të zgjedhur një nga dhoma të ndryshme. One ju lejon të fitoni shpërblime të holla, ndërsa një tjetër ju jep rrotullime falas. Nëse jeni të vërtetë me fat, ju mund edhe të përfundojë duke marrë për të luajtur çmim i parë progresive, duke e bërë atë një nga pjesët më të mrekullueshme të pagës kazino me lojë celular slot.

Luaj

vendim

Kjo është një parodi e shkëlqyer e Harry Potter. Eshte qesharake, kjo është emocionuese dhe emocionues për të luajtur në të njëjtën kohë. Kokë në internet dhe të luajë këtë online kazino paguani me lojë celular slot tani.