Cats

Lojtaret e rinj vetëm. Depozitë minimale £ 10 për të gjithë 3 Ofertat e mirëpritur. bonus max £ 500. Slot games vetëm. 30x kërkesë wagering dhe T-së dhe C-së zbatohen.

Cats është një Slots Casino mbajtur atë që ju të fitojë lojë dedikuar për të gjitha kafshëve të egra dhe është një trajtojnë për të gjithë dashamirët e kafshëve atje. kjo 5 game mbështjell slot është vendosur në sfond të një xhungël me një pamje të bukur nën diell të ndritshme që duket shumë magjike. Atje jane 30 paylines në këtë slot celular lojë e cila ju mund të përshtateni sipas preferencës tuaj. Bast fillon me £ 1 dhe mund të shkojnë deri në £ 900 çdo rrotullim, duke e bërë lojë ideal për të rastit si dhe gamblers profesionale. Përmbajtja grafike në këtë lojë është me të vërtetë mesmerizing dhe ju mban të varur me karakteristikat e tij të ndryshme bonus dhe rrotullime falas.

Zbuloni gamën tonë awesome e lojëra elektronike Classic!

Rreth zhvilluesi i Cats:

Kjo e mrekullueshme dhe të egra Slots Casino mbajtur atë që ju të fitojë Loja është zhvilluar nga IGT, një kompani interaktive lojrave me një bollëk e lojrave slot që mund të luhet online, si dhe në telefonat mobil. Ata kanë zhvilluar disa lojëra elektronike vlerësuar me çmime që janë luajtur në të gjithë botën në faqet e internetit të ndryshme kazino.

Për lojë

Në këtë Slots Casino mbajtur atë që ju të fitojë lojë, ka disa simbole interesante të kafshëve të egra dhe ata janë panterë e zezë, tigër, luan, gatopard dhe një pumë. Panther Zi ofron pagim më të lartë të 2500 herë Kunjit në 10 paraqitjet simbol. Të gjitha këto simbole të vijë në mënyrë të vetme dhe të dyfishtë, ku simbolet e dyfishtë janë konsideruar si 2 simbole të veçanta. Pra, për të marrë fitoren e lartë, pesë simbole të dyfishtë ose ndonjë kombinim i dyfishtë dhe të vetme do të mjaftojë. Playing simbolet kartë nga J për A janë ato të ulëta paguar. Loja logo dhe një të shtypura të egra dorëshkrim kafshëve janë simbole bonus.

Feature Wild: Në këtë slot celular, loja logo është simbol i egër dhe mbulon për të gjithë, por të shtypura dorëshkrim kafshëve. Kur kjo mbulon për një simbol të kafshëve, ajo numëron si simbol të dyfishtë. Për shembull; në qoftë se të dy tigrat paraqitet me një simbol të egra, vetëm të egra është konsideruar si simbole të dyfishtë tigër. Ajo në thelb rrit mundësinë tuaj për ato fiton të shpeshta të mëdha.

Rrotullime falas Scatter: Të shtypura kthetrat e kafshëve të egra është tipar shpërndaj i kësaj Slots Casino mbajtur atë që ju të fitojë lojë. Kjo është në dispozicion në mënyrë të vetme dhe të dyfishtë dhe katër prej simboleve shpërndaj dyshe bast tuaj të plotë. Pesë dhe gjashtë herë më e paraqitjet ju jap 5 & 10 rrotullime falas së bashku me shkaktuar bonus.

përmbledhje: kjo Slots Casino mbajtur atë që ju të fituar lojë është e përkryer për të kafshëve dhe natyrës të dashuruar. Ju mund të fitojë ngarkesa e parave me karakteristika të ndryshme bonus, simbolet sidomos dyfishtë.