Wish Pas një Jackpot

Kthehu mbrapa
Wish Pas një Jackpot

Përrallat janë të njohura tema slot game me një numër të lojëra elektronike të famshme përrallë-themed rreth. Shumica e këtyre lojëra elektronike janë të bazuara në një përrallë të vetme, por ajo që në qoftë se ka një lojë slot që merr elemente nga të gjitha përralla më të popullarizuar dhe i kombinon ato në një? mirë, këtu është Wish Pas një slot Jackpot nga loja e Propozimit. Për të ditur më shumë për këtë, Lexo.

Si për të luajtur?

Wish Me një çmim i parë është 5 mbështjell, 3 rreshtave, dhe 20 game paylines slot. Ju mund të bast të ulëta si 20p per tjerr dhe të larta deri në 200 £ per rrotullim në këtë lojë. Të fillojnë të luajnë këtë lojë ju duhet që së pari të vendosur bastin tuaj si ju do të bëni në çdo lojë tjetër slot. Për atë, të gjithë ju duhet të bëni është të shtypni lart ose poshtë shigjeta në tab Totali Bet në fund të ekranit deri në bast tuaj më të dëshiruar është vendosur. Atëherë të gjithë ju kanë lënë është për të goditur butonin tjerr.


Luaj-tani-Button

Loja ka një shumë karakteristika të bonus të cilat paguajnë një shumë mjaft kështu që ju nuk mund saktësisht të presim pagesa të shpeshta gjatë lojës bazë. Prandaj loja është një paqëndrueshme, por gjithashtu shpërblen ata lojtarë që kanë durim të presin rreth derisa karakteristika bonus shkelm në. Kështu që, është më mirë të jetë i durueshëm duke luajtur këtë lojë.

Si për të luajtur

këpucëve Cinderella-së, Një kështjellë, A Harp artë etj përbëjnë simbolet vlerë më të lartë të lojës, ndërsa simbolet vlerë më të ulët janë simbolet tradicionale kartë. Loja gjithashtu ka një çift të simboleve bonus. Ata janë simbol bretkocë, që është e egër dhe simboli librin, që është shpërndaj.

Simboli shpërndaj vepron si një shkas për bonus përrallë. Për atë, ju duhet të tokës 3 e këtij simboli në rrotullat 1,3 dhe 5. Pastaj ju do të kërkohet për të zgjedhur mes një nga raundet e mëposhtme bonus.

Rumpelstiltskin Deal Maker – Këtu ju janë ofruar marrëveshje të shumta dhe e pyeti për të marr një. Ju mund të refuzojë deri në 5 merret në këtë lojë mini.

Wish mbi një Jackpot

Rapunzel rrotullime falas – Një rrotullime falas rrumbullakët me Prince në rrotullën 5. Ai ngjitet në kullën, rritur shumëzues tuaj duke bërë kështu.

Tre Derra pak rrotullime falas – Këtu ju janë dhënë një numër të caktuar të rrotullime falas me malet e egra derr.

Jack dhe Beanstalk – Marr fasule për të bërë Beanstalk rritet. Të arritur të lartë për të gjetur vezë të artë patë.

Të gjitha lojrat mini janë emocionuese dhe të ofrojnë shpërblime të mëdha, prandaj është e vështirë për të zgjedhur mes tyre. Kështu që, fat të mirë në këtë!!

prit, kjo lojë ka, edhe me shume, për të ofruar në aspektin e karakteristika bonus me bonus Fairy ndrikull. Ky është një tipar i rastit, ku ju kërkohet të zgjedhin mes 3 orbs për të marrë një lojë bonus.

Lojra bonus janë të bazuara në më shumë përralla si Pinocchio dhe ofrojnë malet e egra, rrotullime falas dhe një hyrje në bonus etj përrallë.


Luaj-tani-Button

përmbledhje

Edhe në qoftë se ju pastroj të gjitha kazinove në internet, do të ishte e vështirë për të gjetur një lojë slot që është më shumë tipar i pasur se dëshirojnë Pas një Jackpot. Vetëm kur ju filloni të menduarit në lojë, ju ka dhënë të gjitha ajo ka për të ofruar, kjo ju jep edhe më shumë. Kjo është një vend i caktuar që është patjetër me vlerë një rrotullim.