Ivanhoe

Kthehu mbrapa
Ivanhoe

Lojtaret e rinj vetëm. Depozitë minimale £ 10 për të gjithë 3 Ofertat e mirëpritur. bonus max £ 500. Slot games vetëm. 30x kërkesë wagering dhe T-së dhe C-së zbatohen.

Nëse ju janë duke kërkuar për disa bucks mrekullueshëm, Slots Casino fruta kanë gjë të përsosur për ju! Ky prodhim popullor Elk ju merr prapa në ditët Retro me një përzierje e përsosur e karakteristika të reja, slot machine modës, dhe një pelush pikë matrix. Kjo ju lejon të luajë vishet me lehtësi në 5 nivele të veçanta për të fituar disa shuma të majme.

playnowbutton

 

Rreth zhvilluesi i Ivanhoe

Elk Studios zhvilluar mahnitshme lojëra elektronike kazino shije frute me gjendjen e modeleve të artit dhe algoritme në sipërfaqe animacione mahnitshme. Frymëzuar nga një roman nga Sir Walter Scott, studio ka dalë me këtë lojë që ka një kontakt retro. Zhvilluesi është i njohur për krijimin e karaktereve të cilat janë të gjallë me anë të inovacionit të tyre.

Rreth lojë

Ajo ju ofron një përvojë të përsosur lojrave së bashku me fitimet më të lartë të klasit. Kjo një nga më të lartë Slots Casino fruta kanë karakteristika si:

  • Stake-The game is powered by 3 rrotullat shoqëruar me 17 linjat paguajnë. Ju mund të luajnë atë duke filluar nga 20P për rrotullim deri në £ 100 gjithë pajisjet si laptopë, smartphones, dhe PC.
  • Symbols – The fruit casino slots are based on the comeback of the King as Ivanhoe lufton me Richard për të marrë atë përsëri në fron. Lojëra elektronike kanë simbole si shalqi, vishnje, kurora, limona, 7S blu, 7S kuqe, bare, flamuj popullore bardha e të kuqe për të marrë ju nëpërmjet tërheqëse funksion lojë bonus.
  • Bonus levels – It has got 5 nivelet e bonusit të cilat mund të shihen në ekran e dot matricës ndryshme. Ajo i ngjan makinat e përbashkëta Pinball stil retro. Ju mund të fitojë tipar bonus vetëm në qoftë se ju mund të merrni simbolin bonus në secilën prej 3 reels. Pas fitores një grup të monedhave, ju mund të gear up në një nivel më të lartë të sfidave me shumëzuesit në rritje. Me vishet shtesë falas, ju mund të rimarrë fronin për Richard për të fituar përsëri kurorën.
  • Free spins -This Slots Casino fruta Loja ju jep rrotullime falas me aktrim kurorës si të egër e cila zëvendëson të gjitha ikonat e tjera, me përjashtim të shpërndaj. Ndërsa në pjesën e parë 2 nivelet, ju jeni pritet të fitojë së paku 25 herë se çfarë shuma juaj është e. Në tjetër 2 nivelet, ju mori për të fituar 200 kohët. Në nivelin përfundimtar, ju mund të qese 3000 kohët.
  • Multipliers-It helps you with multipliers starting at 2x and adding up by 1 në çdo nivel. Ju mund të arrijnë një maksimum prej 6x në nivel përmbyllës.

Luaj

përmbledhje

Ajo është një nga më të popullarizuar Slots Casino fruta me RTP e 96.3% dhe është unik me grindje të lartë duke ju dhënë mundësinë për të fituar pothuajse 500 herë shuma juaj fillestare.