Stax Cash

Kthehu mbrapa
Stax Cash

Stax Cash është një lojë shumë e thjeshtë e cila është po aq i këndshëm për lojtarët si ajo është e thjeshtë për të luajtur. The gameplay është gjithashtu shumë e thjeshtë, pa asnjë karakteristika ekstravagante që mund të rritet më tej duke shkaktuar një funksion opsional shtesë. Loja mund të luhet dhe të gëzuar në Fruta Casino Site.

Rreth zhvilluesi i Cash STAX

Një krijues kryesor dhe zhvilluesi në lotari ndërkombëtare dhe industrinë e licencuar lojrave, shkencore Games, ka zhvilluar shumë cilësi superiore lojra online kazino. Kjo lojë është zhvilluar nga kompania dhe në dispozicion për të luajtur në Fruta Casino Site.

Rreth lojë

The gameplay i lojës është shumë e pakomplikuar dhe përfshin 5 lëkundet me 10 paylines në fillim. Ekran Loja është mjaft e thjeshtë, por gameplay merr emocionuese kur lëkundet fillojnë të tjerr. Varg për këtë Fruta Casino Site Loja është e 0.10 te 400 kredi për rrotullim. Kur basti është 2 kreditë, 20 paylines bëhen aktive në atë kohë. Rrotullat kanë shenja vetëm mëdha X, icons bar dhe sevens si simbolet themelore në këtë Fruta Casino Site lojë.

Karakteristika të tjera të kësaj Fruta Casino Site slot janë:

  1. i egër- The Joker është simbol i egër i kësaj loje i cili zëvendëson të gjitha simbolet e tjera me përjashtim të artë simbolin bonus rrethi për të krijuar raste më shumë fitues.
  2. Big Bet Games- Ky është një funksion opsional që mund të jetë shkaktuar rastësisht nga ju. Lojtarët pesë vishet në këtë funksion që kanë 30 paylines në të cilën ju mund të merrni pagim. Ajo përmirëson shanset tuaj fituar të jashtëzakonshme. Ekziston edhe një probabilitet i aktivizuar funksion rrotullime falas gjatë kësaj tipar bonus.
  3. rrotullime falas- Ulje e artë simbolin bonus rrethi në të gjitha pesë lëkundet gjatë të njëjtës rrotullim shkakton këtë funksion. Nuk janë lojëra elektronike bosh në krye të njëri nga rrotullat. Çdo herë që të tokës një shpërndaj, slot bosh në krye të kësaj mbështjell marrin të njëjtin numër shpërndan. Numri i shpërndan ju keni të gjitha këto lojëra elektronike do të përcaktojë numrin e rrotullime falas që ju merrni. Çdo icons shtesë shpërndaj ulje në rrotullat kur funksion është duke u luajtur do t'ju japë një pagesë tjerr shtesë. Një numër i caktuar i shpërndan gjithashtu mund të merrni një pesë herë shumëzues.

përmbledhje

Stax Cash është e përkryer për lojtarët serioze që janë të kënaqur me rregullat e lehtë, disa raunde bonus dhe një gameplay e thjeshtë, por do të doja një lojë që ka potencial të madh fitues.