Quest Gonzo-së

Kthehu mbrapa
Quest Gonzo-së

Quest Gonzo-së

Shko prapa në kohë dhe të bashkohet me explorer famshëm spanjoll, Gonzalo Pizarro, në kërkimin e tij për qytetin e humbur të El Dorado. Quest Gonzo-së është një lojë që është i përkushtuar për kërkimin e këtij Conquistador për qytetin mitik bërë e arit që u është thënë të jenë të vendosura diku në Amerikën e Jugut. Në kërkimin e tij për qytetin e artë, ndoshta edhe ju mund të rrëmbej disa nga këto shpërblime artë për veten!

Duke kërkuar për pasuri

Quest Gonzo-së ka 5 reels, 3 rreshtave dhe 20 paylines. Loja është themed rreth ndihmon Gonzo në kërkimin e tij për qytetin e humbur duke kërkuar nëpër xhunglat e Perusë si ju të rrotulluar rrotullat për të mbledhur shpërblimet që ju të fitojë. Ju do të merrni çmim i parë kur ju më në fund të ketë sukses në gjetjen e qytetit.

Kjo lojë u nis në 2010 nga kompania popullore lojrave, NetEnt. Ajo ishte kompania e parë Video platinum slot game oferta dhe gëzuar sukses të madh, kur ajo filloi të parë. Nëpërmjet grafike e saj të shkëlqyer dhe gameplay, ajo ende gëzon popullaritet në mbarë botën, sot.

Gonzo's Quest

Quest Gonzo-së përmban disa grafika sy infektues, jo-ndërhyrës sfond muzikë, dhe ka karakteristika bonus që përfshijnë një tipar Avalanche dhe rrotullime falas funksion. Tipari Avalanche është një në të cilën ju keni një ortek i lëkundet që bie poshtë nga maja e ekranit. Ju mund të aktivizoni tiparin Avalanche duke marrë një kombinim fitues dhe mund të mbajnë retriggering atë deri sa ju nuk mund të fitojë më gjatë. Ju mund të gëzojnë shumëzuesit në këtë mënyrë deri në 15x.Gonzo's Quest

Të rrotullime falas funksion mund të aktivizohet duke marrë tre ose më shumë simbole Freefall. Ju edhe mund të aktivizuar funksion Avalanche, ndërsa ju jeni në mënyrë të rrotullime falas. Shtoni në të se shumëzuesit tuaja bast dhe ju jeni në për disa trajton ftohtë. Të rrotullime falas mund të retriggered nëse ju merrni linjat e më shumë fitues.

Pse play Quest Gonzo-së?

Gjëja e parë që bie në sy në lidhje me këtë lojë është si të qetë animacion është. Kjo nuk do të ndjehen si lojë tuaj të zakonshme slot dhe kjo është arsye e lehtë për të parë pse ajo është kaq popullor në mesin e lojtarëve. Çdo herë që të bëj një kombinim fitues, moonwalks Gonzo gjithë mbështjell, që e bën për një përvojë komik, ndërsa ju jeni duke luajtur. Një aspekt tjetër i madh i lojës që e bën atë të qëndrojë jashtë është fakti që lëkundet nuk tjerrin; ata bien si një bandë e blloqeve. Është këto karakteristika që e bëjnë ju mendoni që ju jeni duke luajtur një lojë rastësor të vogël dhe madje edhe të bëjë që ju të harroni se ju jeni bast me të holla. Karakteristika bonus do të thotë që ju mund të merrni disa shpërblime të mëdha për të luajtur; edhe në qoftë se pagesa janë shumë larg, kur ata do të rrokulliset në ju mund të fitojë një shumë.Gonzo's Quest