që jeton në xhungël Jackpots

Kthehu mbrapa
që jeton në xhungël Jackpots


lojtarë të ri vetëm. 30x kërkesat wagering, vlen max konvertimit x4. £ 10. depozitë. vetëm lojërat slot.T S AND C'S zbatohen. $€ £ 5 bonus të lirë është lojë vetëm në Shamrock N Roll, Mrekulli Mayan dhe Slots Candy Swap, ju lutem regjistrohuni dhe vërtetoni numrin tuaj mobil për të marrë atë.

 

0Doni të ndiheni aventurë që jeton në xhungël dhe të ndjehen si në qoftë se ju jeni të hedhur si kafshët nga këtu dhe atje? Provoni dorën tuaj në këtë lojë të vërtetë e frikshme dhe super fun- Që jeton në xhungël Jackpots zhvilluar nga Propozimit Gaming. Ju do të tërhiqen prapa në ditët e tua të hershme të fëmijërisë, si ju do të takohet shumë admiruar dhe dëshiruar për të clip cartoon nga ajo moshë- aventurat e Mowgli në bazë të librit që jeton në xhungël nga Rudyard Kipling.


që jeton në xhungël Jackpots

Rreth Developer

Blueprint Gaming është një zhvillues i bazuar në Mbretërinë e Bashkuar dhe është një pjesë e Gauselmann Grupit të Gjermanisë. Ekipi Strategjia e propozimit është duke u përpjekur për të futur lojra slot bazuar në një temë të njohur si ata kanë bërë për jackpots që jeton në xhungël. Ky çast i jep lojtarëve një thirrje për të luajtur. Ajo është gjithashtu duke i dhënë marketers mundësi unike të marketingut. Blueprint Gaming kanë krijuar shumë lojëra të tilla emocionuese, dy slots offline dhe online për tregun global kazino.

Rreth lojë

The 5 set mbështjell është ndërtuar në një mjedis që jeton në xhungël mbi faqet dridhje e një libri të çmime Jackpots, me të drejtë duke i dhënë emrin- që jeton në xhungël Jackpots. ajo ka 20 paylines.


që jeton në xhungël Jackpots

Karakteri Çdo lojë ka diçka ose të tjera për dhuratë për lojtar. për shembull, në qoftë se ju të gjeni stomping elefant në mes të lëkundet tuaj, deri në 4 reels çast do të kthehet në të egra. Gjithashtu, në qoftë se ju të gjeni majmunët ngjitje mbi rrotullat, ata mund të tërheqë ato për të zbuluar simbole të egra bërë pirg. Ekziston edhe një tipar emocionuese bonus ofruara nga AAK-ja ose të egra të lojës. Kur flokët në vendin e vet, ajo i jep lojtar një mundësi për të zgjedhur nga 3 shporta, secili japin një lloj tjetër të bonusit që mund të jetë ose një rrotullim të lirë ose wilds shtesë shfaqen në slot. Një nga shporta mund të përfundojë në lojë.

Varg bast fillon nga £ 0.20 dhe shkon deri në £ 500 për një shëtitje. Simbolet e përdorura janë kryesisht lojë logos, së bashku me ura zjarri, lojë me birila fruta, dhe gjurmët e këmbëve të egra.

Ndër shpërblimet e tjera të ofruara janë çmimin e Baloo së Misteri dhe dell Hot Bagheera-së. Ju gjithashtu mund të fitojë një çmim cash prej deri në 1000 herë shumën tuaj bast me Mowgli i cili mban plot gjallëri në një pemë molle, dhe ndonjë nga mollë rastësisht zbulon këtë çmim të holla. Ju gjithashtu mund të vënë këtë çmim të holla në rrezik në qoftë se ju nuk jeni shumë të kënaqur me këtë çmim. megjithatë, kjo mund të çojë në humbjen e fituara tashmë paratë tuaja çmim.


që jeton në xhungël Jackpots

vendim

Jungle Jackpots është ndaluar e drejta për të shuar etjen tuaj lojrave. Pothuajse të gjitha lojërat me Propozimit lojrave kanë fituar accolades shumë se ekipi i tyre projektimit është vazhdimisht përpiqet për të shtyrë kufijtë krijuese në krijimin e lojëra elektronike të tilla që janë të dobishme për operatorët kazino, dhe janë zbavitëse për lojtarët në të njëjtën kohë. Ata kanë bërë një punë të shkëlqyer me Jungle jackpots.