Jungle Golden

Kthehu mbrapa
Jungle Golden

01A nuk jeni kurioz me emrin e të çarë Jungle Golden? Ju keni çdo arsye për të qenë. Kjo kazino pa vishet asnjë depozitë e nevojshme game slot ju sjell të gjitha format e panumërta të thesare ari që ju mund ndonjëherë të mendoni.

Stolia rrotullat janë portat e arta, statutet, frone artë, artefakteve, Medalje ari unaza ngulitur me gurë të çmuar dhe çdo gjë dhe çdo gjë prej ari. Kjo kazino pa vishet asnjë depozitë slot kërkohet është bërë me një temë indian historike. historia Indian njihet nga perandoritë e mëdha të pasura të mbretërve indiane që u mburr për pasurinë në çdo kuptim të fjalës.


Miliona maniak

Rreth zhvilluesi i Jungle Artë

IGT qëndron për Teknologji International Gaming, një kompani amerikane që ka shumë kredi të mrekullueshme për emrin e saj në emër të lojrave të fatit që prej 2006. Artistët e saj grafike jemi një ekip i përkushtuar të profesionistëve të cilët gjithmonë kanë për qëllim krijimin e lojëra elektronike cilësisë më të mirë me animacione fund të lartë dhe gjendjen e teknologjisë së artit.

Rreth lojë

Wild dhe shpërndan kanë rëndësinë e tyre të drejtë të ndarë për të sjellë fitore të mëdha të drejtë brenda xhepat tuaj. Pra cilat janë sekuenca / kombinim i simboleve ju duhet image sheh?

Gjërat e parë e parë, Që jeton në xhungël Golden slots casino rrotullime falas asnjë depozitë e nevojshme game ka 50 paylines krijuar mbi 5 reels. Bast fillon nga 50p një rrotullim në £ 1,500.

Simbole adorning gurët lëkundet xhevahir, objekte të tilla si shpata, headpieces, bukur kuti të artë me zbukurime, statujat elefant, dhe porta e artë. Simboli i lartë bonus është një 2 Simboli paqartë image tiger i cili ka kapacitet për të shumëfishohen shumën tuaj nga 40 kur i ndotur 5 të gjithë rrotullat.

Elefanti Statuja është e egër, ndërsa porta e artë tempulli është simbol shpërndaj.


Jungle Golden

Elefanti Statuja është e egër, ndërsa porta e artë tempulli është simbol shpërndaj.

Ndër veçoritë e kazinosë së lirë vishet asnjë lojë depozitë e nevojshme, rishikimi do të ishte e paplotë pa përmendjen e krahëve Egra, 4 Plays tipar. këtu, ju duhet të mbledhë 4 Simbolet Idol Statuja e egër për të bërë lëkundet egra mbyllur në ekranin tuaj. Mbështjell mbyllur qëndron për të ardhshëm 4 vishet për të krijuar kombinime të tmerrshme fituese për ju. Pastaj vjen tipar bonus rrotullime falas e cila është shkaktuar nga simbol shpërndaj si në shumicën e slot kazino rrotullime falas asnjë depozitë e nevojshme lojra. Getting në mes të 3-5 shpërndan ju bën të zgjidhni nga opsionet e mëposhtme:

3 shpërndan: 15 rrotullime falas me mbështjell 3 duke qenë një mbyllur

  • 6 rrotullime falas me rrotullat 2 dhe 4 duke u mbyllur
  • 2 rrotullime falas me rrotullat 1, 3 dhe 5 duke u mbyllur
    4 shpërndan: 30 rrotullime falas me mbështjell 3 duke qenë një mbyllur
  • 12 rrotullime falas me rrotullat 2 dhe 4 duke u mbyllur
  • 4 rrotullime falas me rrotullat 1, 3 dhe 5 duke u mbyllur
    5 shpërndan: 75 rrotullime falas me mbështjell 3 duke qenë një mbyllur
  • 30 rrotullime falas me rrotullat 2 dhe 4 duke u mbyllur
  • 12 rrotullime falas me rrotullat 1, 3 dhe 5 duke u mbyllur

Kështu që, vetëm të zgjidhni çdo gjë kombinim i përshtatet ju më të mirë dhe ju jeni të mirë për të shkuar në rrugën e thesar!


Miliona maniak

përmbledhje

Një në dhjetë për dhjetë slot me një ndryshim të ulët dhe të mesëm të përshtatshme për të gjithë gamën e zgjedhjes lojtarëve, IGT ka shënuar edhe një herë një goditje me slots Jungle Golden kazino rrotullime falas asnjë depozitë e nevojshme.