Zeus Perëndia i Thunder

Kthehu mbrapa
Zeus Perëndia i Thunder

Lojtaret e rinj vetëm. Depozitë minimale £ 10 për të gjithë 3 Ofertat e mirëpritur. bonus max £ 500. Slot games vetëm. 30x kërkesë wagering dhe T-së dhe C-së zbatohen.

Zeus Perëndia i Thunder nga lojrave shkencor është në dispozicion me shumë Mobile Casino Bonus Welcome në kazinove të ndryshme. Duke pasur 5 reels, 4 rreshtave dhe 30 paylines, ky vend i caktuar është i bazuar në të lashtë perëndive greke temë. Qielli dhe Thunder Perëndia në Greqinë e lashtë- Zeus është personazhi kryesor i këtij slot. Ajo është mjaft e njohur në botën e kazinove reale, dhe tani është në dispozicion online me shtuar funksion progresive çmim i parë.

Features me e madhe Kazino Mobile Bonus Mirë se vini

playnow_slotfruity

Ka shumë lojëra elektronike në bazë të lashtë grek zot Zeus.There janë tri rrota të pranishëm mbi rrotullat. Sfondi i çarë duket e mahnitshme dhe krijon një atmosferë të brooding kur Zeus shfaqet me retë e errëta goditje rrufeje.

Luaj këtë Mobile Casino Bonus Welcome me një minimum prej 0.10p në maksimum prej 500 £. Coin emërtimi shkon nga 0.01 te 1. Vendosni bast shtesë me nxit shtuar duke e goditur "Bet ekstra". Rrotulluar rrotullat ose goditi "Autospin" button për të le të lëkundet tjerr automatikisht.

Të gjitha simbolet e me vlerë të lartë janë të lidhura me temën e cila përfshin Zeus, një shqiponjë, nje luan, Thunder rrufe në qiell, një vazo dhe kurorë e tij. The literals J, Q, K dhe A janë simbole të me vlerë të ulët.

Zeus Temple Artë është i egër që shfaqet vetëm në shtjellë 2, 3 dhe 4. Ajo mund të zëvendësojnë të gjitha simbolet e tjera për të formuar një kombinim fitues dhe të gjitha fiton do të dyfishohet gjatë kësaj kohe.

Ancient Greek Mobile Casino Bonus Mirë se vini

Rrota e fatit: Tre rrota të pranishëm mbi rrotullat është aktivizuar kur tre ose më shumë pozita ngjitur mbështjell tregon sfond në vend të çdo simbol. Çmimi varet nga numri i lëkundet treguar sfond të cilat janë si më poshtë:

  • Duke dalë në tre lëkundet : Ju do të merrni një rrotullim të lirë me 4 te 5 shtuar Wilds ose 5 te 7 rrotullime falas apo Mini ose jackpot Minor.
  • Duke dalë në katër lëkundet: Ju do të merrni një rrotullim të lirë me 5 te 6 shtuar Wilds ose 10 te 12 rrotullime falas apo Minor apo çmim i parë i madh.
  • Duke dalë në pesë reels: Ju do të merrni një rrotullim të lirë me 6 te 12 shtuar Wilds ose 15 te 50 rrotullime falas apo Major, Jackpot Mega ose Grand.

Bet Extra: Optional veçori ekstra bast ju do të kushtojë 50% më shumë në varësi të shumës tuaj bast. Kjo do të përmirësojë timon Fortune në një të nivelit të lart, kur tipar është i aktivizuar dhe do të shtojë një simbol shtesë të egra në funksion të 'Wilds shtuar'.

Lotto Ball Bonus Oferta në Pocket Fruity Kazino

Mendime përfundimtare

Zeus Perëndia i Thunder është një nga lojëra elektronike më të mira nga seri Zeus për shkak të cilësisë së tij grafike dhe sfond të sy-infektues. Kjo është në dispozicion me Mobile Casino Bonus Welcome and the progressive jackpot feature takes the RTP to 96.05%.