Champion Raceway

Kthehu mbrapa
Champion Raceway

Nëse ka ndonjë sport që është i lidhur edhe me industrinë e lojërave të fatit, kjo është padyshim kalë garë Championship. Kjo përvojë e mrekullueshme hipodrom mund të jenë të gëzuar në një lojë slot për herë të parë. Në sajë të Champion Raceway, një tre mbështjell slot lojë të bazuar në temën e një garë kalë. Në këtë kazino celular të mbajtur atë që ju të fitojë vend i caktuar, ka tre lëkundet dhe pesë paylines. Loja është vendosur në sfond të një pistë me tingujt e brohoritje turmës. Ekziston edhe një hipodrom derbi me pesë kuaj që të ju ndihmojë të fitojë disa shpërblime. Kufiri bast është vendosur në mes të £ 0.25 dhe £ 100 për çdo rrotullim.

Buster Blackjack

Rreth zhvilluesi i Champion Raceway

Ky sportive kazino celular të mbajtur atë që ju të fitojë loja është zhvilluar nga IGT, një nga më të mira online kazino zhvilluesit në mbarë botën. Ata kanë krijuar shumë lojëra të tilla të reja për përdoruesit online dhe ata mund të luhet në pajisje të ndryshme, duke përfshirë celularët dhe tabletat.

Për lojë

Ka pesë bazat simbole në këtë kazino celular të mbajtur atë që ju të fitojë nje loje. Ata janë simbolet e frutave të tilla si gjysmë feta shalqi, rrush blu, mollë purpurtë, limon dhe portokall. Simboli shalqi ju jep pagim krye të lojës së 100 herë shumën tuaj. vendi portokalli 75 monedha, mollë të paguar 30, rrush me një pagim të 15 dhe 10 për limon. gjithashtu, ka pesë shirita me ngjyra të ndryshme që shfaqen si overlays mbi simbolet e frutave. Këto shirita të kontribuojë në zhbllokimin karakteristika bonus.

Ultimate iPhone Poker Experience

  • Wild Symbol: Simboli i faqekuq me "3X" të përmendura në të është tipar i egër i këtij slot. Wild mbulon për të gjitha simbolet në lojë. Tre prej këtij simboli kur shfaqet nëpër një linjë pagese, ju ofron një fitore pjesë prej masiv 10,000 monedha.
  • hipodrom Bonus: Ka pesë kuaj në hipodrom vetëm mbi të çarë. Kjo unlocks pesë karakteristika të ndryshme bonus prej këtij kazino celular të mbajtur atë që ju të fitojë lojë. Cilado kalë arrin parë, ju jep bonus saj përkatës. Kur një fjongo të veçantë ngjyrë shfaqet gjatë një rrotullim, kali korrespondues lëviz një deri në tre hapa. Numri i hapave varet nga numri i shirita përkatëse ngjyra që shfaqen në rrotullat. Në vijën e finishit, ju mund të fitojë 5 ose 10 rrotullime falas, apo të vogla, Jackpot të mesme apo të mëdha.

Buster Blackjack

përmbledhje:Kjo është e vetmja kazino celular të mbajtur atë që ju të fitojë game me një tipar hipodrom. Me veti të ndryshme bonus dhe grafikë mrekullueshme animuar, kjo është slot ju me siguri nuk duhet të humbasë.