Spinata Grande

Kthehu mbrapa
Spinata Grande

Spinata Grande

Get bat tuaj gati, sepse këtu vjen një Piñata serioze fun kryevepre vetëm për ju. Spinata Grande është një lojë slot me një temë fun meksikan, të plotë me muzikë mariachi dhe ngjyra shpërthyer në ekran, në mënyrë që ju mund të rrahur disa kafshë pellushi ngjyra dhe të bëjë disa të holla të ardhura në rrugë.

Beat këtë lojë

Spinata Grande ka 5 reels, 4 rreshtave dhe 40 paylines. Tema është ai i një partie vetëm duke pritur për të marrë filluar. Ka disa muzikë optimist në sfond, me të Pinatas valëzim në erë, në pritje për t'u shembur për të zbuluar disa oferta të mëdha. E gjithë Ambient është një gëzim dhe mendje dhe ju automatikisht ndjehen si një fëmijë i vogël duke pritur për çmimin tuaj.

Spinata Grande

Kjo është loja e parë e zhvilluar nga NetEnt për tipar 5 nga 4 format mbështjell. Kjo e bën për lojë shumë tërheqëse duke luajtur edhe në qoftë se ju jeni duke luajtur atë në një ekran të vogël si tabletë tuaj ose smartphone.

Ju mund të fillojnë të luajnë këtë lojë në kudo midis 20p në £ 200 në rrotullim. potencialin tuaj fituar është 600x shuma fillestare të bast. Prandaj, kjo është një ulët të çarë të mesme grindje, kështu që është ideal për lojtarët që nuk e mendjes duke rrezikuar një pak të holla në anën e për të marrë disa para serioze që përsëritet më vonë.

Spinata Grande

Loja përmban karakteristikat e mëposhtme bonus:

  • simbolet kolosale: Këto simbole të marrë një hapësirë ​​prej 2×3 ose 3×3 dhe për këtë arsye janë bërë pirg pjesërisht simbole të gjithë rrotullat. sinqerisht, ata janë disa simbole masivisht të mëdha.
  • Mini slot game: Kjo është një simbol kolosale bonus i cili është 3×3 dhe të transformohet në një automat mini që Dons një sombrero dhe një mustaqe. Fiton nga këto janë të menjëhershme dhe mund të jetë ose të mjeteve monetare ose pa rrotullime.
  • Pa pagesë vishet bonus: Nëse ju merrni tre simbole shpërndaj në mini lojë slot, ju merrni shans për të fituar pesë rrotullime falas. Nëse keni më shumë se tre simbole shpërndaj, ju mund të merrni një shumë rrotullim të lirë në çdo simbol shtesë shpërndaj.

Pse luajnë Spinata Grande?

Loja është me të vërtetë një kënaqësi për të luajtur, me grafikë e saj të bukur se edhe mbush me gëzim ju në qoftë se keni sukses në smacking një piñata duke luajtur disa ekstra me zë të lartë muzikë Mariachi. Audio nuk bother you shumë për shkak se ajo është jo ndërhyrës dhe luajnë lojë është e lehtë dhe të qetë. Sa më shumë që tjerr në lojë, të mirë janë shanset tuaj për të fituar me këtë lojë slot. Mënyra e rrjetit mbështjell është e rregulluar dhe simbolet kolosale të dalë të bëjë atë një përvojë roman për lojtar mesatar slot. Kjo është sigurisht një lojë zbavitëse për të luajtur në qoftë se ju jeni duke kërkuar për disa argëtim, ndërsa në kërkim për të bërë disa para serioze.

Spinata Grande