Jungle Spirit

Kthehu mbrapa
Jungle Spirit

Ka luajtur një lojë slot bërë ndonjëherë ju ndjeni sikur ju jeni mbreti i xhunglës? mirë, këto lojëra elektronike të mbajtur atë që ju të fituar lojë Britani të Madhe ju jep pikërisht atë lloj të përvojës. Jungle Spirit: Call i egër nuk është shaka, por një pyll me thesare të shumta që ju mund të fitojë. Me një xhungël të qetë, por të thellë dhe të errët në sfond, kjo lojë nuk është asgjë më pak se një dreq e një aventurë. Nuk janë kafshët e egra që i mbajnë grevë në ju me rënkime dhe tërbimi që e bën përvojën tuaj lojrave një emocionuese. Një bandë e fireflies mban fluturon nëpër ekran që duket absolutisht magjike.

Buster Blackjack

Rreth zhvilluesi i Jungle Shpirtit: Thirrjes së egër :

Zhvilluesi është NetEnt i cili është i njohur për krijimin e lojra slot me tema të lë pa frymë dhe grafika mendje-defekt për të joshur mendjen tuaj. Ata disa nga lojëra elektronike më të mira kanë për të mbajtur atë që ju të fitojë lojra në Mbretërinë e Bashkuar që ju mund të gëzojnë në internet dhe të fituar disa shpërblime të mëdha që mund të bëjnë të pasur.

Për lojë

Vendosur në sfondit të mes të një pylli të dendur, ju mund të shihni slots kodrina me disa simbole të mahnitshme që mbajnë tërhequr ju. Ka pesë simbole me vlerë të lartë në këtë lojëra elektronike për të mbajtur atë që ju të fituar lojë në Mbretërinë e Bashkuar; tigër, krokodil, gjarpër me syze, mbajnë dhe elefant së bashku me të luajnë kartat nga 10 në A. Tigër është më i lartë vlerësuar të gjitha me pesë prej tyre në një linjë pagese atë çmime ju 150 herë shumën tuaj. Kjo lojë ofron 1024 mënyra për të fituar me karakteristika të mahnitshme bonus të tilla si zgjerimi simbol, rritur flutur dhe shpërndaj.

Symbol Zgjerimi: Si emri sugjeron gjitha lojë simbolet e me përjashtim të shpërndaj të zgjerohet për të lëkundet përkatëse. Kjo ndodh kur çdo simbol me një flutur me ngjyra të ndezura në të shfaqet së bashku me ndonjë kombinim fitues. Flutura veshi Simboli pastaj zgjerohet në të gjithë mbështjell e saj duke e bërë fitimet tuaja më të mëdha dhe më të mirë. Mundësia këtu është nuk mund të jetë më shumë se një simbol që mund të zgjerohet dhe kur pesë simbolet e tilla tigër zgjerimin e të gjitha së bashku, ti fitove 1024 herë shumën tuaj.

shpërndaj: Në këtë slots të mbajtur atë që ju të fitojë UK simbol shpërndaj është e përfaqësuar nga një lule zambak uji dhe tre ose më shumë nga këto mund çmimin ju rrotullime falas. Nëse ju merrni 4 ose 5 vishet atëherë ju mund të fitojë 15 ose 50 herë shuma juaj përveç rrotullime falas. Për numrin e rrotullime falas, në të vërtetë ju merrni për të zgjedhur se veten dhe ju mund të zgjidhni 4, 8, 12, 16 ose 20 rrotullime. Një numër më i vogël i vishet ju merr fitore me vlerë të lartë, derisa 20 rrotullime vetëm do të ju jap sasi më të vogël fiton.

Buster Blackjack

përmbledhje: Këto lojëra elektronike të mbajtur atë që ju të fituar lojë në Mbretërinë e Bashkuar ofron numrin më të lartë të mundësive për mega dhe fiton super mega që mund të fitojë mijëra paund në para. Bast minimale në këtë lojë është 20p dhe një maksimum prej £ 100 në rrotullim.