Rainbow Magic

Kthehu mbrapa
Rainbow Magic

Natyra është gjithmonë shumë e bukur dhe nuk ka njeri në këtë botë që nuk e duan duke u rrethuar nga kopshte të bukura dhe peizazheve. Rainbow Magic është një lojë të bazuar në një temë të tillë të mrekullueshme. Në këtë kazino fruta lojra online vend i caktuar, ju mund të luajnë me një 3×3 reels format që e bën rrugën për të fituar nga pesë linjat aktive bast. Të lëkundet këtu janë të vendosura në pyll e rrethuar me pemë harlisur gjelbër dhe kullosa me një ylber me ngjyra të ndritshme sipër në qiell. Nuk është një muzikë running përrallë në sfond që shton një prekje magjike të lojës. Kufijtë për bast këtu fillojnë me 25p dhe në ditën tuaj me fat, ju mund të provoni maksimumin prej £ 100 në rrotullim.

Rreth zhvilluesi i Rainbow Magic

Ky i ri magjike kazino fruta lojra online slot është krijuar nga askush tjetër përveç reale. Siç sugjeron emri i tyre, ata janë të njohura për të bërë çdo lojë të duket e vërtetë dhe vjen i ngarkuar me karakteristika të mrekullueshme për të ndihmuar lojtarët të bërë fitime të mira. Ata janë një nga dhjetë furnizuesit më të lartë të lojës kazino në botë.

Për lojë

Simbolet e kësaj kazino fruta lojra online slot duken shumë të gjallë dhe të shfaqin efekte të mahnitshme animuar për të fituar. Ka një tenxhere të madhe të mbushur me monedha ari të çmuar, një zanë e bukur pak, gjethe tërfili, pods kuqe kërpudha, pasqyrë artë përshtatur, fluturat purpurt dhe shards blu kristal. Tenxhere e artë është simbol për t'ju ndihmuar të fitojë shpërblim më të lartë. Me tre e saj në të gjithë një linjë pagese aktive, ju mund të fitojë 250x në total të shumës tuaj wagered në këtë rrotullim të veçantë. Një monedhë e madhe ari me model ngjyra mbi të është bonus për t'ju ndihmuar të fitojë shpërblime të zgjeruara.

Bill Casino Online Phone

 

  • Pa pagesë Bonus Vishet: Simboli i monedhë ari me ngjyra modele mbi të është shpërndaj këtë kazino fruta lojra online vend i caktuar. Kur ajo shfaqet në një linjë pagese fitues, ju janë dhënë dhjetë rrotullime falas. Ju gjithashtu merrni 2x në bast tuaj si shpërblim bonus bashku me vishet.
  • Bet koeficient: Gjatë rrotullime falas, çdo pamja monedhë ari do të japë me dy herë shumën tuaj bast. Pra, paraqitja e ardhshme do të dyfishtë fitimet tuaja totale deri më tani gjatë rrotullime falas. Kjo shumëzimit vazhdon me çdo pamjen ari monedhë, ju bërë të mundur për të bërë fitime të mëdha.

përmbledhje: Me një temë të bukur e natyrës dhe disa surpriza magjike që ju mund të fitojë nga, kjo kazino fruta lojra online slot është e mirë tre reels slot i të gjitha kohërave.