Kënde parajse

Kthehu mbrapa
Kënde parajse

Nëse ju pëlqen fantazi dhe përrallat, atëherë ju e dini se ata marrin në një udhëtim në një botë të ndryshme, një botë e imagjinatës pastër. I tillë është magji e këtij mbajtur atë që ju të fitojë lojëra elektronike lartë lojë. Kënde parajse luhet me pesë rrotulla e saj dhe pesëmbëdhjetë paylines që paguajnë nga e majta në të djathtë. Loja është vendosur në sfond të tokave mitike nën malet e mëdha Himalayan. Një tempull i madh dhe një lumë të qetë rrjedhin rreth tij duket i shkëlqyer. lashtë muzikë aziatike tempulli në sfond ofron një efekt shërues në mendje. Për të vënë baste tuaj, ju mund të zgjidhni nga 20P në një maksimum prej £ 200 çdo rrotullim.

Zbuloni gamën tonë awesome e lojëra elektronike Classic!

Rreth zhvilluesi i Shangri-La

Kjo fantastike dhe ngjyra mbajtur atë që ju të fitojë lojëra elektronike lartë Loja është zhvilluar nga Gen Next. Një nga prodhuesit kryesorë në botë e lojrave online kazino. Ata kanë shumë çmime fituese lojra slot që kanë ndihmuar njerëzit të qëndrojnë argëtuan dhe të fitojë ngarkesa e shpërblimeve.

Për lojë

Simbolet e kësaj mbajtur atë që ju të fitojë lojëra elektronike lartë lojë janë një tigër të bardhë, zambak uji, rhino, elefant, shpatë dhe një tempull. Tigër të bardhë është i lartë simboli paguar me 500 herë shuma juaj kur pesë në llojin e vet duket. zemër, klub, spade dhe diamant i kartave janë më pak të paguar simbole. Ata duken si gurë të çmuar dhe të bëjë të lëkundet duket tërheqëse. Ka shtatë simbole bonus në këtë lojë, tre në lojë kryesore dhe katër në nivel bonus. Ato janë vajza në një kornizë, një tjetër në një kornizë zjarri ndezur dhe një rrotë lutje ari. Ka katër simbolet ovale formë me modele të ndryshme mbi ta dhe ata paraqiten vetëm gjatë nivel bonus.

  • Bonus Wild: Vajza në kornizë është e egër dhe zëvendëson të gjitha, përveç simbolit rrota lutje. Duket vetëm në shtjellë katër, tre dhe dy. gjithashtu, Vajza në zjarr të ndezur kuadër duket si një shumë të egra. Kjo rrit kombinimet tuaja fituese dhe ju ndihmon të fitojë aksionet më të mira.
  • Scatter Bonus: Rrota lutja ari është tipar shpërndaj i kësaj mbajtur atë që ju të fitojë lojëra elektronike lartë lojë. Tre ose më shumë nga kjo ulje simbol shkakton nivelet bonus. Ka katër karakteristika dhe ju janë dhënë rastësisht çdo një prej tyre. Ju mund të fitojë ose 8 ose 12 vishet me landings garantuara egra ose karakteristika ku ju mund të fitojë një pjesë të 15x për 100x në bast tuaj.

Luaj

përmbledhje: Me shpërblime të ndryshme dhe grafikë mahnitëse, kjo mbajtur atë që ju të fitojë lojëra elektronike lartë Loja është e mirë në kategorinë. Me pak fat vishet, ju lehtë mund të fitojë aksione të mëdha të shpërblimeve.