Big Easy

Kthehu mbrapa
Big Easy

Nëse e doni muzikën, muzikë jazz në mënyrë të veçantë, atëherë ju me siguri do të bie në dashuri me Big Easy slot game. kjo mbajtur atë që ju të fitojë slots faqe Loja është e bazuar në epokën cilësisë së mirë kur jazz ishte gjëja më popullor në klubet e natës. Kjo lojë përmban elemente që i japin një paraqitje e shkurtër e atyre viteve të arta. Ju mund të luajnë këtu me pesë makinë standarde dhe tri radhë me 20 Linjat bast se ju mund të përshtateni sipas preferencës tuaj. Ka shumë të muzikës gjurmët që ju mund të gëzojnë duke luajtur. Të lëkundet janë të vendosur me një pamje të rrugës që ka Mbishkrimet neoni shkëlqim jashtë klubeve. Bast këtu fillon me një thjeshtë £ 0.01 dhe ju mund të rrisë aksionet tuaja deri në £ 100 çdo rrotullim.

Rreth zhvilluesi i Big Easy

Kjo jazz ngjyra themed mbajtur atë që ju të fitojë slots faqe Loja është zhvilluar nga IGT. Ata janë shumë të njohur për qindra e lojrave të tyre popullore slot dhe numrat janë vetëm në rritje më të madhe çdo javë. Ato janë të shënuara edhe në prestigjioze NASDAQ dhe NYSE që tregon suksesin e tyre dhe përkushtimin për të lojrave kazino.

Për lojë

kjo mbajtur atë që ju të fitojë slots faqe Loja ofron trajton vizuale dhe muzikore për lojtarët. Simbolet këtu përbëhet nga një kënduarit bukur lady, njeri defekt bori, Çelësat nga piano dhe një saksofon. Këngëtarja është simboli i lartë paguar me pesëdhjetë herë paguan në totalin e vënë bast bucks tuaj. Ato ulët paguajnë janë një pjatë e midhjet dhe karavidhe, një gotë uiski, Concert Live ftoj, një post llambë dhe një rrugë. Simbolet për t'ju ndihmuar të fitojë nga bonuse janë loja logo dhe një foto e gjysmë hënës.

  • Scatter Bonus: Simboli i hënës është tipar shpërndaj i kësaj mbajtur atë që ju të fitojë slots faqe lojë. Midis tre dhe pesë landings, ju mund të fitojë 4x me 20x shumëzuesit bast.
  • Bonus Wild: Simboli i lojës logos është e egër dhe ajo mbulon për të gjithë, përveç simbol shpërndaj. Pesë Wilds nëpër një linjë pagese edhe ju jap një shpërblim të madh të 50x në shumës tuaj bast.
  • rrotullime falas: Simboli i egër gjithashtu ju ndihmon të fitojë disa rrotullime falas në këtë lojë. Me tre deri në pesë ulje të egra, ju mund të fitojë tetë në njëzet e pesë rrotullime falas, së bashku me shumëzuesit të fitojë mes 2x dhe 10x.

përmbledhje: Me shpërblime të ndryshme emocionuese dhe grafika scintillating, kjo mbajtur atë që ju të fitojë slots faqe Loja ju ndihmon të fitoni shumë. Muzika është me të vërtetë i këndshëm në këtë lojë dhe ju mund të relaksoheni për të akorduar të saj shumë.