mulla Mega

Kthehu mbrapa
mulla Mega

Loja slot i mulla Mega nga Microgaming Inc. është i plotë me të gjitha që është e nevojshme për gjendje të gëzuar të ju deri në palcë, duke siguruar një përvojë nëse ajo mund të jetë tuaj të parë në një ose në qoftë se ju keni qenë një vizitor i rregullt i kazino zonës slot lojrave. The graphics dallueshme, edhe me një mesatare prej RTP 88.12%, arrin të tërhequr lojtarë për shkak të jackpots progresive tipar që ofron të cilat mund të provojë të jetë i jetës në ndryshim për pak fat.


mulla Mega

Rreth Developer

Microgaming Inc. është i tërë dhe i vetmi pronar i kësaj loje hartuar amazingly slot- mulla Mega. Ekipi i zhvilluesve janë të bazuara në Ishulli i Njeriut, e cila është një varësi e vogël kurorë mes Anglisë dhe Irlandës. Të gjithë paleta e tyre qëndrojnë një gamë të tërë e lojrave të krijuara nga temat si kafshët, fairies, kukulla, spiunë, organet e ujit, historia dhe çfarë jo! kështu, ata premtojnë një jashtë dhe nga kënaqësi për lojtarët me interesa të ndryshme, në lojrat e tyre.

Rreth lojë

Mulla Mega është hedhur të gjithë në një 5×3 mbështjell set. Me njëzet e pesë paylines, ajo nuk është shumë e vështirë për një lojtar për të fituar disa para të shpejtë që rregullat janë gjithashtu mjaft të thjeshta. Ajo gjithashtu ka një rrotë shtesë bonus fortune mega me të cilën ju mund të fitojnë në qoftë se ju me mend numrin e saktë mbi treguesin e timonit.


mulla Mega

Simbol të egra ose të luani siguron një shumëzues i 2x të fitojë të holla në qoftë se ajo duket minimum në një grup të dy në linjë pagese aktive. Shfaqja e 2, 3 ose 4 kuriozitete në një linjë fitues të fiton 15, 125, dhe 1500 monedha përkatësisht. Shkon basteve nga 1 te 5 në linjë pagese. Gjithashtu, nëse egër shfaqet në ndonjë nga linjës fituar, të fitojë shuma merr dyfishuar.

Sfondi spote një pyll harlisur gjelbër me simbolet e kafshëve si gjirafat, elefantët, antelopes, buffaloes, zebras, dhe majmunët hopping në grupe mbështjell. Simboli shpërndaj i majmunit ndihmon në gjenerimin 15 rrotullime pa nëse të paktën 3 prej tyre shfaqen së bashku. Lojtar mund të merrni rrotullime tej falas në krye të këtyre 15 në qoftë se majmunët përsëri shfaqet në grup 3 gjatë grupin e parë të luajtur rrotullime falas. Të luajnë kartat nga nëntë deri ACE janë përdorur edhe si simbole në këtë lojë. Gjithashtu, shuma bast merr trefishuar gjatë rrotullime falas rrumbullakëta.


mulla Mega

vendim

Interesi upsurging në këtë vend i caktuar në mënyrë të qartë vjen për shkak të ushtrisë së karakteristika bonus në këtë lojë, mega çmim i parë dëshmon si krem ​​mbi tortë. Loja është tërhequr shumë të dashuruar kazino në të gjithë botën.