Bonanza Megaways

Kthehu mbrapa
Bonanza Megaways

Bonanza Megaways është një slot game Big Time Gaming që përdor motorin Megaways e kompanisë. Kjo është motor mbi të gjitha kombinimet fituese të panumërt. Ju merrni një humongous 117,649 mënyrat e mundshme për të fituar në këtë lojë. Loja gjithashtu ka rrotullime falas funksion që vjen me zgjerimin malet e egra. mirë, këtu është më e. Kjo lojë gjithashtu përmban funksion shumë të dashur Superbet. Çfarë nuk është në dashuri për këtë lirim nga Big Time? Nuk mund të ketë disa. Vetëm të lexoni në për të gjetur.

Bonanza Megaways

Rreth zhvilluesi i Bonanza Megaways

Krijuar nga lojrave Big Time, Ky vend i caktuar ka shumë për të shikojmë përpara për të. Ata kanë shumë lojëra të reja për kredi e tyre.

Rreth lojë

Kjo slot game Superbet ka 6 lëkundet dhe nuk ka linja pagave fikse. Në vend të kësaj 6 reels rastësisht funksion rreth 2 te 7 simbolet që mbajnë në ndryshim me çdo rrotullim. Kështu që, numri i mënyrave për të fituar gjithashtu ndryshon me çdo rrotullim. Te fitosh, ju duhet të tokës të njëjtat simbole në rrotullat e afërta. Pas çdo paguaj, simbolet që rezultuan në fitore janë tharë off nga rrotullat dhe më shumë simbole bie nga lart poshtë nga lart. Kjo vazhdon derisa nuk ka kombinime fituese mbetur. Kjo lojë emocionuese Superbet mund të luhet për të ulëta si 20p per tjerr për të sa më shumë si 500 £ për rrotullim.

Ajo është mjaft e visually endearing. Minierat bëjë vendosjen e përkryer për të tillë një veprim mbushur lojë fati. Vlerat duke luajtur kartën përbëjnë simbolet vlerë më të ulët në këtë lojë Superbet ndërsa simbolet vlerë më të lartë janë të gjitha gems. Vlerat janë të vendosur të gjithë kundër granit dhe duken mjaft të artë. Mbi rrotullat një karrocë pezullohet me 4 simbole të ndryshme në të. Gjatë çdo rrotullim, karta bie simbolet poshtë në rrotullat për të rritur tuaj të shanset për të fituar.

Ajo ka dy karakteristika kryesore bonus. Së pari nuk është simbol i egër i cili vepron si një zëvendësim për të gjitha simbolet e tjera përveç simbolit dinamit.

Pastaj nuk është shpërndaj të cilat janë shkronjat G, O, L, dhe D. Ulje të katër prej tyre në të njëjtën kohë në rrotullat shkakton raundin rrotullime falas në të cilën ju merrni 12 rrotullime falas. pastaj, sigurisht, ka tipar Superbet që të tilla një pjesë integrale e lojës.

Bonanza Megaways

përmbledhje

Kjo është një lojë e ndërtuar fantastike slot që varet motorin e saj të veçantë lojë për të tërhequr lojtarë. Dhe kjo e bën atë mjaft mirë. Kjo është një nga lojërat Superbet slot më zbavitëse dhe emocionuese për të kanë ardhur nga flamurin Big Koha.