Miliona maniak

Kthehu mbrapa
Miliona maniak

Përrallë klasik i Frankenstein është frymëzimi prapa shumë të admiruar lojë slot Miliona Manic. Slot ju merr në laboratorin e një shkencëtarit me epruveta, potions shishe, bimë të egra dhe një miu huaj ndezur në ju në rrotullat. Edhe pse NetEnt ka shumë emra të famshëm nën kredi të saj, por me këtë, zhvilluesi i ka goditur fjalë për fjalë në shenjë mbi kokë.


Miliona maniak

Rreth Zhvilluesit e Miliona Manic

NextGen, ofruesi i kësaj makine të mahnitshme slot janë të njohur për të prodhuar outstandingly themed-lojëra elektronike që janë intriguese në të njëjtën kohë të dobishme. Ato nuk mund të falënderojmë të mjaftueshme Miliona slot e maniak për shkak të suksesit në zhvillim është takuar me të në botën e lojrave. Ajo ka hyrë në horizont lojrave në 1999 dhe ajo ka qenë përdorur në fund të lartë dhe teknologji të përditësuar në lojëra elektronike e tyre me kalimin e çdo viti.

Rreth lojë

Shkencëtari i çmendur ka ndërtuar një 3×5 matrix për gameplay. Potions shpërthyer në çdo shishe me bimë të egra rreth e qark në slot krijon hapësirë ​​të përsosur për të gëzuar çmimin e lartë prej 1,250 €. Zvarritës prapa janë nikoqir i rrotullime falas vjen me malet e egra dhe i shpërndan. The 5 reels dhe 25 paylines slot është e mbushur të gjitha me animacione 3D të habitshme për të magjeps lojtarë.

Secili prej simboleve ka vlerën e vet në tryezë pagave. Bast filluar është 0.01 në linjë pagese, që do të thotë 0.25 është bast minimale.

Miliona maniak në Slot Fruity

Për lehtësinë tuaj, ka edhe një opsion Autoplay në dispozicion në mes 1 dhe 100. Me zgjedhjen valët, ju duhet të klikoni shpëtuar dhe të vënë vishet automatike për të punuar.

Asistenti dhe mik i shkencëtarit- Igor mund të ndihmojë në masë të madhe në krijimin kombinimet fituese duke i dhënë wilds shtesë në rrotullat. Gjatë mënyrë të rrotullime falas, Igor mund të shtoni tre së bashku në rrotullat. në mënyrë të ngjashme, ai gjithashtu mund të shtoni rastësisht një simbol shpërndaj, në lojë bazë, por vetëm në pjesën e dytë, reels tretë dhe të katërt. Visualising 3-5 simbolet shpërndaj në rrotullat mund të gjenerojnë të vishet bukur lirë për ju. këto 10 lojra falas mund të ri-shkaktuar në varësi të paraqitjes së shpërndan shumëzuar tej shpërblimin.


Miliona maniak

përmbledhje

Me Miliona Manic, zhvilluesit NetEnt kanë provuar edhe një herë veten si një nga zhvilluesit më të mirë të lojrave në botë. Për shkak të gameplay e përgjithshme, kjo slot është padyshim një vlerë provoni.