Danger High Voltage

Kthehu mbrapa
Danger High Voltage

Danger High Voltage frymëzohet nga 2002 hit këngën me të njëjtin emër nga Electric Six, një rock band amerikan. kjo Shkarko Slots Bonus Mobile Loja vjen me raunde dy bonus që i japin shumë shpërblimeve.

Rreth Developer e rrezikut High Voltage

E vendosur në Australi, Big Time Gaming i cili është i njohur edhe si BTG është një nga kompanitë më të vogla në industrinë e lojrave online. kjo Shkarko Slots Bonus Mobile Loja është zhvilluar edhe nga ata.

playnowbutton

Rreth lojë

Gjashtë lëkundet me katër rreshtave slot, kjo Shkarko Slots Bonus Mobile Loja ju ofron me një mendje-boggling 4,096 mënyra në të cilat ju mund të vendosni bastin tuaj dhe të fitojë shumë. Të jenë të gatshëm për të marrë disa fitore fantastik duke krijuar kombinime të çuditshëm. kjo Shkarko Slots Bonus Mobile Loja ju lejon të bast nga 20P për 500 për çdo rrotullim nga kudo, në çdo kohë në të gjitha pajisjet e mëdha të tilla si desktop, kompjuter portativ, smartphone dhe tabletë. Ikonat e ulëta vlerë janë përshkruar nga simbolet standarde e kartës 9, 10, J, Q, K, dhe A. simbole të ndryshme si topa vezullim, bells, Tacos, skulls, dhe zemrat janë simbole të me vlerë të lartë në këtë lojë. Ka dy ikona të egra edhe në këtë vend i caktuar dhe ata të gjithë të sjellin eksitim të gameplay.

Karakteristika të tjera të këtij slot përfshijnë:

  1. Zgjerimi wilds- Dy ikona të egra të shfaqet vetëm në shtjellë 2 dhe 5. Ata të zgjeruar për të mbuluar të gjithë mbështjell dhe zëvendësuar simbolet e tjera. Ikona Zjarri egër do të zëvendësojë ikona të tjera për të krijuar fitore të shumta. Të egra elektrike do të zëvendësojë ikona të tjera, por ajo gjithashtu do të merrni ju një 6 herë koeficienti në një fitore.
  2. rrotullime falas- Zemra është ikona shpërndaj. Ajo shkakton këtë funksion dhe ju lejon të zgjidhni midis dy rrotullime falas funksion.
  • Dyert e Xhehennemit rrotullime falas- Ky funksion ju jep 7 rrotullime falas plus një simbol të rastit si egra për të gjithë kohëzgjatjen e funksion. Ju merrni shtesë tre rrotullime falas për marrjen e një shtjellë të tërë të mbuluar në malet e egra ngjitet. Të rrotullime falas mund të shkojnë deri në 19 në këtë raund.
  • High Voltage rrotullime falas- Ky funksion grante 15 rrotullime falas. Nëse ju merrni bërë pirg egra gjatë këtë funksion, atëherë ju do të shpërblehet me deri në 66x shumëzues.

Zbuloni gamën tonë awesome e lojëra elektronike Classic!

përmbledhje

ajo është një vend i caktuar muzikore që vjen me dy rrotullime falas bonus raunde plot aksion. The Shkarko Slots Bonus Mobile pagim lojës së për lojtarët është rreth 95.67%.