Gong Xi Fa Cai

Kthehu mbrapa
Gong Xi Fa Cai

Kineze Viti i ri është si partia më e madhe në tokë. Ajo festohet nga mbi një miliard kineze në të gjithë botën me entuziazëm shumë festive. Dhe kjo lojë slot nga IGT është i bazuar pikërisht në atë. Në të vërtetë kuptimi i Gong Xi Fa Cai vetvete është Gëzuar vitin e ri. Si festival është i bazuar në lojë është e madhe, argëtim dhe zbavitëse. Gjithashtu, kjo lojë e bën pak më shumë se vetëm të argëtojnë, që ju të merrni një shans për të fituar një ftohtë 8 milion dollarë. Kjo është një e mirë lojëra elektronike në internet në Mbretërinë e Bashkuar.

Gong Xi Fa Cai

Rreth Developer

IGT ose International Gaming Technology është një zhvillues slot lojë që e ka selinë e saj në Las Vegas, Nevada. Ata kanë qenë në këtë biznes për një kohë të gjatë dhe kanë një numër të lojrave të famshme slot në listën e tyre si 100K Piramida dhe Da Vinci Diamonds. lojërat e saj të shfaqë në lojëra elektronike më të mira online UK

Rreth lojë

Kjo është një video të slot game online me 5 reels dhe 50 paylines. Loja ka një temë orientale, thelbi i të cilit ka qenë i kapur mrekullisht si në dizajn dhe grafikë të lojës. Simbolet janë të gjitha tema të lidhura. Ju keni Dragon Piñata vlerë një 100x aksioneve tuaj, Koi krap vlen 125x, Phoenix 200x me vlerë dhe më në fund një dragua të verdhë dhe të gjelbër që është me vlerë një 500x masiv. Atëherë sigurisht është simboli i egër i cili vepron si një zëvendësim për të gjitha simbolet e tjera përveç simbol shpërndaj. Gjithashtu egër vlen 600x shumën tuaj në qoftë se ju të tokës 5 prej tyre në rrotullat. Që e bën atë një nga lojëra elektronike më të mira online UK

 

Ajo ka një bonus raund pa tjerr e cila është shkaktuar nga ulje simbolet shpërndaj në rrotullat 1,3 dhe 5. Numri i rrotullime falas që ju të merrni ndryshime çdo herë që të shkaktojë funksion siç është vendosur rastësisht.

Por gjëja më e mirë për të çarë Gong Xi Fa Cai është e rrumbullakët çmim i parë. Ky tipar është një shkaktuar rastësisht një dhe ka 4 nivelet. Fituar nivelin e 4-t të fiton çmim i parë të 8 milion dollarë. Nuk është çudi që ajo është një prej më të mirë lojëra elektronike në internet në Mbretërinë e Bashkuar

përmbledhje

Gong Xi Fa Cai

Gong Xi Fa Cai është një vend i caktuar me një vlerësim të lartë të paqëndrueshmërisë. Loja është vënë në shënjestër sidomos kah ata lojtarë që e duan tronditje e një lojë të lartë të rrezikut. Por kjo nuk do të thotë të tjerët nuk mund të gëzojnë këtë lojë. Nëse lojtarët bast me mençuri, ata mund të kenë një shumë të fun duke luajtur këtë lojë, pa shqetësuese në lidhje me kuletat e tyre. Provoni këtë – Kjo është një e mirë lojëra elektronike në internet në Mbretërinë e Bashkuar