Fu Dao Le

Kthehu mbrapa
Fu Dao Le

Fu Dao Le është një lojë orientale themed slot me elemente ngjyra të ndezura kineze të dukshme kudo. Në këtë stil të lashtë mirëpritur bonus kazino celular slot game, ju mund të luajnë me 5×3 reels format. Ju mund të fitojë këtu nga 243 mënyra të ndryshme fitues të ju ndihmojë të bëni fitime më të mirë me më pak vishet. Të lëkundet janë vendosur mbi një dizajn të pasur të kuq qilim të kuq e pasur me idhujt e Feng Shui rreth. Nuk është një muzikë qetësues që luan në sfond që ju ndihmon të relaksoheni kur ju jeni theksoi. Bast i kësaj loje fillon me £ 0.38 dhe maksimum ju mund të shkoni deri në £ 88 është një kthesë. This çarë është lojë në telefonat mobil dhe tableta shumë.

Rreth zhvilluesi i Fu Dao Le

shkencor, një inovative lojra kazino furnizuesi me një bollëk të aftësive dhe përvojës është zhvilluesi i kësaj mirëpritur bonus kazino celular lojë. Ata kanë krijuar qindra lojra nga kategori të ndryshme kazino të tilla si video lojëra elektronike, lojra tavolinë, jackpots, fiton çastit dhe bingo.

Për lojë

Simboli i kësaj mirëpritur bonus kazino celular Loja përbëhet nga një shufër të artë, feng shui koi krap, fenerë kineze dhe fruta portokalli. Simboli me vlerën më të lartë të pagim është shufër artë. Kjo është kur ju tokës pesë copa nëpër një paylines aktive. Simbolet e ulëta të fitojë të këtij slot janë vlerat kartë nga 9 në Ace. Ka karakteristika të shumta bonus në këtë lojë që ju ndihmon të fitojë disa çmime me vlerë të lartë. Simbolet për të shkaktuar ato janë një flamur, a mbulon dragon, lule artë dhe një mburojë të gjelbër.

  • Bonus Wild: Flamurin kinez është simbol i egër i kësaj mirëpritur bonus kazino celular lojë. Ai mbulon të gjitha simbolet e bazës, por nuk mbulon për shpërblimet e tjera. Ekzistojnë tri lloje të egra; 2x egër, 3x egër dhe bërë pirg egra dhe pamja e tyre është e rastit.

  • Symbol Transformimin: Simboli i artë lule që duket bërë pirg mund të transformohet në ndonjë simbole me vlerë të lartë apo malet e egra. Ky funksion ju ndihmon të bëni fitore të mëdha.

  • rrotullime falas: Mburoja e gjelbër si artefact është simboli që ju ndihmon të shkaktojë rrotullime falas. Tre prej shfaqjes së tij në makinë dy deri në katër mund të ju jap tetë rrotullime.

  • jackpots: Zarfi i kuq dragon është simboli që shkakton çmim i parë. Ju duhet të tokës Ky simbol mbi lëkundet një dhe pesë. Ju mund të fitojë mini, minor, të mëdha dhe Maxi jackpots kur kjo ndodh.

përmbledhje: Me simbole bonus të shumta dhe jackpots progresive mundësi, kjo mirëpritur bonus kazino celular lojë është definitivisht me vlerë duke u përpjekur.