Sam në plazh

Kthehu mbrapa
Sam në plazh

Sam në plazh është në vazhdimësi me sukses çarë ELK Electric Sam. Ajo ndjek të njëjtin karakter i cili është me pushime në këtë kohë me familjen e tij në një plazh të bukur në Karaibe. Bashkohet me atë në fun në këtë Mobile Slot lojë dhe të fitojë deri në 2,275 herë bast tuaj.

Luaj

Rreth Developer të Sam në plazh

Që vjen deri në 2012, ELK Studios ka qenë i suksesshëm në identifikimin veten si një online kazino zhvilluesi i shquar. Kjo Mobile Slot Loje është një tjetër slot kënaqshme në internet zhvilluar nga kompania.

Rreth lojë

Kjo Mobile Slot lojë ju ofron me gjithsej 243 mënyra në të cilat ju mund të fitojë në këtë slot. Pesë reels janë pjesërisht transparente dhe të japë një pamje të plazhit të bukur. plazh të pastër me një qiell të qartë, palma mbushin plazhin këtu dhe atje, dhe një familje të bukur të përfunduar skenën. Simbolet e ulët që paguajnë janë mbajtur temën detit në mendje dhe janë përshkruar në mënyrë transparente, përveç skicë e cila është në ngjyrë neoni. Simbolet vlerën më të lartë janë të përfaqësuar nga familjarët e të këndoj. Sam, gruaja e tij Sandra, vajza e tij Maggie, dhe vëllai i tij Ted të gjithë vijnë me karakteristika të veçanta.

Karakteristika të tjera të këtij Slot Mobile Lojë përfshijnë:

  1. rrotullime falas- godit 3, 4, ose 5 Bell simbolet shpërndaj dhe për të marrë 5, 10, ose 15 rrotullime falas. Çdo ikonë shtesë zile ju goditi gjatë raundit do t'ju japë një pagesë tjerr shtesë.
  2. trajton elektrike- Çdo anëtarë të familjes ulje gjatë rrotullime falas dhënë karakteristika të veçanta. 3 ose më shumë ikona Sam ulje gjatë funksion do të merrni ju wilds ngjitet. 3 ose më shumë ikona Sandra ulje gjatë funksion shtrenjtë do të shpërblejë me deri në 10x shumëzues. 3 icons Maggie ulje gjatë funksion do të bëjë të gjitha ikonat me vlerë më të ulët të zhduken nga rrotullat. 3 icons Ted ulje gjatë funksion do të merrni ju shumëzuesit ngjitet e 2x apo 3x.
  3. Beach Memories Respin- Kurdo që të keni një vijë të drejtë e të gjithë anëtarëve të familjes në të njëjtin rresht në lojë të rregullt, ky tipar është shkaktuar. Ju janë dhënë një respin ku të gjithë këta anëtarët e familjes kthehet në malet e egra ngjitet.

përmbledhje

Ajo paketat një të tërë shumë gjëra në vetvete. Ajo ka visuals të mëdha, Temë interesante, dhe ngarkesa e karakteristika bonus. Mobile Slot lojë ofron shumë të veprimit, Sidomos gjatë rrotullime falas funksion.