përhap

Kthehu mbrapa
përhap

Lojtaret e rinj vetëm. Depozitë minimale £ 10 për të gjithë 3 Ofertat e mirëpritur. bonus max £ 500. Slot games vetëm. 30x kërkesë wagering dhe T-së dhe C-së zbatohen.

Ju mund të jenë të njohur me përhap nga 2012 film komedi me të njëjtin emër dhe atë së bashku me elementë të tjerë të filmit ka frymëzuar këtë Paguar nga Phone Bill Slots.

Rreth zhvilluesi i Ted

Blueprint ka zhvilluar këtë Paguar nga Phone Bill Slots. Kompania është e njohur për krijimin e unike makina të ndryshme slot themed për bazë në tokë dhe kazinove online.

Rreth lojë

kjo Paguar nga Phone Bill Slots luhet me pesë rrotullat, katër rreshtave dhe 20 paylines fikse. Një parti është duke u zhvilluar në sfond, ndërsa personazhi kryesor fle në divan në mesin kanaçe bosh birrë. Simbolet në rrotullat janë Lori, mjellmë, shishe birrë, bong dhe logo lojës së përveç luajnë kartat.

Tiparet e ndryshme të kësaj Paguar nga Phone Bill Slots janë:

 • Thunder Buddies Bonus- Kjo është iniciuar duke u 3 ose më shumë ikona bonus. Ju tjerr një Wheel of Fortune për të përcaktuar se cila funksion ju jepen.
 1. Bar Crawl Bonus- Kjo lojë bord ju lejon të mbledhin shumëzuesit, shpërblime shtesë dhe një hyrje potencial për Bonus Big Parave.
 2. Flash rrotullime falas- Ky funksion ju lejon për të luajtur në një të ri 5×4 vendosur të lëkundet, ku ju merrni shpërblime shtesë, rrotullime falas, dhe wilds shtuar.
 3. Super Mart rrotullime falas- Pesë rrotullime falas janë dhënë, ku një rrip transportieri supermarket me ikona të egra është duke ecur në sfond.
 4. Wheel of Fartune- Ju të vini një simbol karakter të çojë për të zbuluar të rritur shumëzues, shigjetë ose rrotulloni rrotën për të ndoshta të marrë bonus Big parave.
 5. Big Bonus Paratë- ju jep hyrjen në Bonus raundin Big Parave, ku ju jeni të shpërblehet me minimum një shumëzues të madhe në rrezik tuaj total.
 • modifiers- Ai mund të marrë deri gjatë lojës së rregullt dhe të japë ndonjë nga gjashtë karakteristikat.
 1. Laser Gun Wilds- Ai zjarret një lazer drejt rrotullat kthese simbole të egra.
 2. Streak birrë- Ai sprays birrë në kombinime të fituar dhe krijon kombinime të reja të fitojë.
 3. Spin Super Psychedelic- Ai fryn tymin me Bong e tij dhe shton shumë ikona kryesore karakter që transformojnë për të krijuar simbole identike.
 4. Bonus Psychedelic Boost – Tymi shton simbole bonus ekstra për të rritur shanset tuaj për të shkaktuar tipar kryesor.
 5. Spin Colossal Psychedelic- Pasi tymi ka hequr, tre lëkundet kombinohen për të krijuar një shtjellë kolosale dhe të japë një ikonë masiv
 6. TV Remote Symbol Streak- Ai shkatërron butonat largët pas një fitore të ju japë një respin me ato simbole qëndrojnë në vendin e tyre,.

përmbledhje

kjo Paguajnë me telefon Bill Slots është e tejmbushur me karakteristika bonus me sa më shumë 6 të rastit dhe 5 ekstra kryesore bonus që të ju jap një RTP prej rreth 95.81%.