elektrike Sam

Kthehu mbrapa
elektrike Sam

Nëse e doni pyjore themed slot lojra me bukuri piktoreske të natyrës dhe pemë harlisur gjelbër, elektrike Sam është lojë ju do të dashurisë. Çfarë e bën temën e këtij të holla të vërtetë slots bonus mirëpritur lojë e veçantë është prekje electrifying në lojë. Ju do të gëzojnë dritat e ndritshme kudo në pyll rreth një pemë me dyer të mëdha në një mbretëri. Kjo është setup sfond që ju mund të shikoni prapa rrotullat shumë. Nuk është një muzikë xhungël mundi që e bën lojë më shumë argëtim dhe zbavitëse. Të bast në këtë lojë, ju mund të zgjidhni vlera monedhë duke filluar nga 10p dhe maksimumi që shkon deri në £ 100 në rrotullim. Pesë lëkundet në këtë lojë të ofrojë mundësinë për të fituar 243 kombinime të ndryshme të simboli.

Bashkohu tani

Rreth zhvilluesi i elektrike Sam

Kjo është të holla të vërtetë slots bonus mirëpritur lojë e krijuar nga ELK, një emër që godet kur është fjala për teknologji të lartë përvojë slot lojrave. Brenda vetëm disa viteve të krijimit të tyre në 2012, ata kanë krijuar disa lojëra shumë popullor dhe tani janë një nga dhjetë furnizuesit kryesorë të lartë lojë kazino.

Për lojë

Simbolet e kësaj të holla të vërtetë slots bonus mirëpritur lojë janë Sam, queen Sandra gruaja e tij dhe princesha Maggie, Vajza e tij. Sam është simbol i lartë paguar i kësaj loje, ku ju mund të fitojë deri në 300 herë në bast tuaj, kur pesë të një lloji të shfaqen në rrotullat. Tjetër në përputhje është numër 7 në simbole të kuqe dhe frytet e limon, kumbulla, fetë e shalqi dhe qershi. Simbolet fruta kanë një skicë neoni shkëlqim që duket goxha Jazzy. Ata paguajnë ju 40x çdo ndërsa 7 paguan 80x me pesë prej një fitore lloj. Simbolet shtesë për t'ju ndihmuar të fitojë bonuse janë një zile ari dhe loja logo.

  • Feature Wild: Loja logo është tipar egër këtu dhe zëvendëson të gjitha simbolet e bazës. Wild këtu nuk mbulon për bonus zile. Ajo shfaqet në të gjitha pesë lëkundet për t'ju ndihmuar të bëni kombinime të zgjeruara.
  • rrotullime falas: Simboli i zile ari është ai që ju ndihmon të merrni disa lojra falas. Me tre ose më shumë nga ajo në rrotullat, ju mund të fitojë deri në pesëmbëdhjetë lojra falas. Këto mund të ri-shkaktuar kohë shumë.
  • Treat elektrike: Kjo është bonus shtuar e këtij të holla të vërtetë slots bonus mirëpritur lojë. Ajo mund të jetë shkaktuar vetëm gjatë rrotullime falas dhe simbolet për të ndihmuar ju të zhbllokuar është Sam, Sandra dhe Maggie.

playnow_slotfruity

përmbledhje:

Me bonuse electrifying karakteristika të ndryshme që të ju ndihmojë të fitojë shpërblime me vlerë të lartë, këto të holla të vërtetë slots bonus mirëpritur Loja është e mirë në kategorinë. Ajo ka një RTP së 96.10%.