Luck O Fortune vishet irlandezë

Kthehu mbrapa
Luck O Fortune vishet irlandezë

Luck O Fortune vishet irlandezë është një regjim dual slot lojë që është mundësuar nga standardi, si dhe vishet fatit. Kjo ju jep një avantazh të fitimit pas nga lojëra elektronike të shumëfishta. kjo pa pagesë vishet lojë bonus në internet ka pesë lëkundet në të dy standarde dhe pasuri modes. Ka dhjetë paylines ku simbolet e paguajnë me një kombinim të të dy mënyra. Sfondi është një luginë të gjelbër harlisur me një ylber të ndritshme dhe ngjyra. Tema është e bazuar në fat Leprechaun nga të flitet për diturinë e folklorit. Kufijtë basteve janë të vendosur në mes të £ 0,10-500 £ çdo rrotullim dhe kufiri filluar është £ 2 në nivel të fatit.

playnowbutton

Rreth zhvilluesi i Luck O 'Fortune vishet irlandeze

Kjo lojë e mrekullueshme multi-slot është zhvilluar nga kompania Blue lojrave Shtyp. Me vite përvojë në krijimin shumëllojshmëri të ndryshme të lojrave online kazino, ata kanë lulëzuar si një nga zhvilluesit më të suksesshme në industrinë e në mbarë botën.

Për lojë

Kjo ngjyra pa pagesë vishet lojë bonus në internet ka disa simbole të mrekullueshme të tenxhere të monedhave të arit së bashku me të kuqe të çmuar, gems blu dhe jeshile. Simboli i tenxhere e artë është i lartë paguar me 500 herë shuma juaj në pesë të llojit të vet. 10, J, Q, A dhe K e luajnë kartat janë ato më të ulëta paguajnë. Këto simbole të duket si në rrotullime standarde, si dhe vishet fatit. Nuk është vetëm një simbol bonus që është loja logo dhe kjo duket vetëm gjatë vishet fatit. Të gjitha simbolet paguajnë dy mënyra që janë të drejtë e majtë dhe majtas-djathtas. Tre të një lloji në një rresht në tri rrotullat e mesme të fituar kombinime shumë.

  • Fortune vishet: Kjo është mënyra e dytë e kësaj pa pagesë vishet lojë bonus në internet luhet me katër lojëra elektronike të veçanta. Lojëra elektronike tjerr pas, njëri pas tjetrit dhe çdo pamjen bonus simbol merr përsëritet në lojëra elektronike ku tjerr është ende në pritje. Të gjitha simbolet bonus tregojnë në një simbol misterioz dhe që mund të ju jap disa dorë të madh për të fituar.
  • Strategjia e basteve: Duke vendosur baste tuaj në këtë pa pagesë vishet lojë bonus në internet, ka disa strategji që ju mund të aplikoni. Që ju mund të fitojë nga katër lojëra elektronike në nivel fatit, shuma që ju të fitojë do të jetë më i lartë se vishet standarde. Kjo nuk do të thotë që ju nuk mund të fitojë të mëdha në lojë bazë. Ju mund të toggle mes standarde dhe pasuri vishet në çdo kohë.

përmbledhje:

Kjo është pa pagesë vishet lojë bonus në internet me mënyrat e dyfishtë për t'ju ndihmuar të fitojë më shumë. Me cilësi të lartë graphics dhe karakteristika impresive, ju lehtë mund të presin për të bërë disa fitim këtu.