Ball Roulette dyfishtë

Kthehu mbrapa
Ball Roulette dyfishtë

Ruletë është pa dyshim një nga lojërat kazino më të admiruar në botë, shpesh luhet nga të famshëm dhe pasuritë, por çdokush mund të luajë dhe të fitojë një shumë të madhe parash. Nuk është një lajm i mirë për tifozët e kësaj loje; Ball Roulette dyfishtë një lojë klasike me një kthesë të dy topa të shumohen fatin tuaj. kjo Roulette mbajtur atë që ju të fitojë kazino Loja gjithashtu ofron mundësinë për të vendosur baste anësore ku ju mund të fitojë deri në £ 2.000 për lojë. Kjo lojë kërkon sasinë minimale bast prej £ 0,10 dhe maksimum duke qenë £ 50 për bast brenda dhe £ 1000 për jashtë. bast të dyfishtë topin ka një limit prej £ 0,10 si minimum dhe maksimum prej £ 10 për të njëjtin numër dhe £ 1 për çmim i parë max.

Rreth zhvilluesi i dyfishtë Ball ruletë:

 

Zhvilluesi është Felt, një kompani e lojrave njohur për përsosjen e saj për të sjellë lojëra popullore kazino në platformë online. Ata kanë krijuar shumë versione të ndryshme të Roulette mbajtur atë që ju të fitojë kazino games ju mund të provoni fatin tuaj në dhe të fitojë të holla të vërtetë.

Për lojë

kjo Roulette mbajtur atë që ju të fitojë kazino game vishet me dy topa njëra pas tjetrës me një hendek të caktuar kohore në mes të dy. Pra, për një numër që ju zgjidhni, në qoftë se një top humbet një tjetër ende mban kodrina për fat tuaj. Nëse kjo nuk është e mjaftueshme, ju gjithashtu kanë një bast anësor, ku ju mund të provoni fatin tuaj së bashku dhe të fitojë deri në 2000 te 1 Shuma tuaj bast. Pjesa më e mirë e kësaj loje është se ju keni kontroll të plotë e topit të dytë si ju mund të xhiruar në çdo kohë para kohës së paravendosur për nisjen. Kjo ju jep një mundësi për të nxjerrë topin në një pikë të caktuar dhe për të marrë më afër për numrat tuaj të zgjedhur.

  • Bast jackpot: Ka një udhë të veçantë garë si një tavolinë në këtë Roulette mbajtur atë që ju të fitojë kazino Loja me numra nga 0 te 36 përreth dhe ju mund të vini ndonjë ose të gjithë numrat për të bast mbi. Çfarë ju duhet për të fituar këtë raund është për të dy topa ulje në një numër të vetëm nga numrat që keni zgjedhur. Për shembull; në qoftë se ju keni zgjedhur 7 dhe dy topa të tokës në 7 atëherë ju fitoni £ 2000 pasi bast max është £ 1. Tabela maksimale është £ 50 dhe bast anë juaj nuk duhet të tejkalojë këtë shumë.
  • bastet fqinj: Ky është një tjetër tipar i këtij ruletë ku mund të merrni për të vënë bast mbi fqinjët e numrit tuaj të zgjedhur shumë. Ju mund të zgjidhni dy numra në të dyja anët e numrit tuaj kryesor dhe për të rritur shanset tuaj për të fituar gjatë çdo rrotullim.

Luaj

përmbledhje: kjo Roulette mbajtur atë që ju të fitojë kazino Loja ka një kthim në lojtar të 97.30% dhe ju mund të fitojë nga kombinimi të ndryshme të zgjedhjes basteve që ju të merrni për të bërë. Dy topa në këtë lojë të bëjë shanset tuaja fitues të dyfishtë dhe të parezistueshëm.