ruletë

Kthehu mbrapa
ruletë

Lojtaret e rinj vetëm. Depozitë minimale £ 10 për të gjithë 3 Ofertat e mirëpritur. bonus max £ 500. Slot games vetëm. 30x kërkesë wagering dhe T-së dhe C-së zbatohen.

Play popullore dhe ngacmuese Roulette Online & Mbani What You Win!

Ruletë Online është një lojë e ngjashme me tokën bazuar kazino tryezë lojë që ne të gjithë e dimë dhe dashuri. Edhe pse loja ka shkuar tashmë dixhitale dhe mund të luhet në çdo pajisje të lëvizshme nga Android dhe iPhone për iPad apo tabletë Casino, ata që luajnë ruletë online në Slot Fruity shpejt do të zbuloni se sa loja ka ndryshuar për t'iu përshtatur Digital Revolucioni, gameplay themelore qëndron e njëjtë: Vendi baste tuaj në një numër të vetëm ose një gamë të gjerë të numrave, edhe apo i rastësishëm numrat, apo ngjyrat e zezë ose të kuqe.

Duke luajtur një lojë Online Roulette në Slot Fruity është e ngjashme me një luan ruletë në një kazino. Në një kazino, për të përcaktuar numrin dhe ngjyrën që fiton, rrota do të pe në një drejtim dhe topin në drejtim të kundërt dhe ata që luajnë ruletë keni për të thjesht mendoj numrin rezultatin / ngjyra. Zgjidhni mes luajnë çastit Roulette në internet për të marrë shpërblime të lirë dhe vishet plotësuese dhe le të mirë roll herë!

Janë rregullat e njëjtë kur ju të luajnë ruletë Online?

lojtarët Online Roulette janë paraqitur me një numër të opsioneve të basteve në Slot Fruity. Picking një bast Inside do të thotë për të zgjedhur numrin specifik të xhepi ruletë se topi do të bjerë në ose një varg të caktuar të vogël të xhepa që janë në bazë të afërsisë së shtrirjes timon. Për shembull:

  • Vendosur baste në një numër të vetëm për të fituar paguan 35:1
  • dyfishtë Bet: Ndarjen bast midis 2 Numrat e paguan 17:1

Gamblers që luajnë ruletë duke vendosur një bast jashtë do të vendosin baste e tyre bazuar në një gamë më të gjerë të grupimeve pozicional xhepi të tilla si numrat e çuditshme apo edhe ose ngjyra e xhep. Shanset e pagim për bast të zgjedhur janë të bazuara në probabilitetin e saj:

  • Pagesat janë më të vogla, por më të qëndrueshme
  • pagim më të mirë 2:1 Raporti është një Bet Dozen: Guessing nëse një numër i fituar do të bien në mes të një pjesë bllok të 12 numrat

Pikat kryesore për të kujtuar kur Playing Roulette Online

Ruletë është një lojë shumë interesante me fitore emocionuese që ka bërë atë një firme të preferuar në mesin e tifozëve online kazino në Slot Fruity. Kjo është një lojë e madhe që ju duhet të luajnë në qoftë se ju jeni duke kërkuar për të fituar para ndërsa të kesh kënaqësi në të njëjtën kohë. prerje monedhë në vendin baste tuaj filluar nga £ 1, dhe të shkojnë të gjithë rrugën deri në £ 5, £ 25, dhe £ 100 kështu që të gjithë mund të merrni në të për të fituar atë pa thyer banka!

Ajo tha se, gjithmonë mos harroni të lexuar Termat dhe Kushtet: Ka strategji të caktuara basteve që nuk mund të lejohet në varësi të faktit nëse ju zgjidhni për të luajtur për të lira përdorimin e fondeve bonus casino, ose në mënyrë reale të parave.