Bonus Mayan

Kthehu mbrapa
Bonus Mayan

A jeni hipnotizuar nga misteri që rrethon qytetërimet e lashta? A keni ndjerë ndonjëherë nevojën për të eksploruar historinë mbretëror e Mayans cilët banuara tokën tonë disa vite më parë? Nëse po, atëherë slot Mayan Bonus ju ofron një mundësi të pabesueshme për të bërë atë të mëdha duke eksploruar të kaluarën e lavdishme të Mayans.

Çmimet masive presin lojtarë, ndërsa ata përpiqen bonus garantuar çmimin e ofruar në këtë slot GNP dhe të bëjë të bëjë përdorimin e slot faqe celular për kënaqin në këtë lojë zbavitëse. Lojtarët duhet për të zbuluar nëntë çmime që janë të fshehura pas maska ​​dhe ata kanë nevojë për të fituar tre, në mënyrë për të rrëmbyer bonus. mos u zemëro, në qoftë se ju nuk mund të gjeni tre si lojë unlockable bonus ju siguron një fitore të garantuar, gjë që e bën këtë vend i caktuar mjaft një e interesante.

Si për të luajtur Bonus Mayan në Slot për Celular

Ju duhet të klikoni mbi sendet individuale botuar në këtë lojë slot për të zbuluar një çmim apo një simbol. Duke klikuar mbi Trego All button zbulon të gjitha sendet në të njëjtën kohë. megjithatë, Nëse ju dashuri emocion e lojës, atëherë ju mund të zbulojë ato një nga një. Këtu janë hapat që duhet të ndiqni për të luajtur këtë vend i caktuar.

  • Set your stake: Klikoni mbi opsionin e kunjeve dhe të rregullojë vlerën nga të shtypur + ose - butonat.
  • Start the game: Në mënyrë që të fillojnë të luajnë lojë, ju keni nevojë për të goditur butonin Play cila është e vendosur të drejtë nën butonin e Kunjit. Pasi të shtypni këtë buton, kunji merr zbriten nga bilanci aktual.
  • Outcome: Pasi të keni mbaruar këtë vend i caktuar nga slot faqe celular, një mesazh shfaqet në ekran. Ju mund të zgjidhni për të provoni fatin tuaj sërish ose dalje pas mbledhjes fitimet tuaja.

Luaj Tani

fitues

Ndërsa duke u përpjekur fatin tuaj duke luajtur këtë lojë nga slot faqe celular, ju ofrohen shanse të shumta për të fituar. Krahasimit të tre sasi çmim në lojë kryesore dhe duke fituar një shumë në çmimin lojë garantuar bonus të siguruar një fitore në këtë slot. Norma mesatare e kthimit teorik të lojtarëve të ofruara në këtë slot është 89.96%, e cila është mjaft e një kthim të mirë.

Nuk janë të shumta nga slot faqe celular ofruar këtë lojë interesante slot, megjithatë, ju keni nevojë për të siguruar që të besojnë burime të besueshme vetëm duke u përpjekur për këtë vend i caktuar. Shikoni shpërblimet pabesueshme të ofruara nga faqet celular kazino në mënyrë që të korrin dobi duke luajtur këtë slot Mayan.