King of Atlantis

Kthehu mbrapa
King of Atlantis

Mbreti i Atlantis është një e mirë slot celular lojë të bazuar në një temë nënujore me krijesa të mrekullueshme të detit. Kjo slot pesë mbështjell ofron dyzet paylines me grafikë mrekullueshme e mitologjinë e lashtë greke. Poseidoni, Perëndia i oqeanit është personazhi kryesor i kësaj lojë dhe ofron disa karakteristika të mrekullueshme për të luajtur me. Zhurma e valëve dhe ujit të vërtetë e bën atmosferën mesmerizing dhe ju merr më afër natyrës. Ju mund të gjeni thesaret prej ari kudo që pasqyrojnë qytetin e humbur prej ari. Ekzistojnë tri nivele të ndryshme të basteve që varet nga numri i wilds ju duan të jenë shtuar në rrotullat. Nga 40p në 1800 £ per rrotullim, ti mund te zgjedhesh 20, 40 ose 60 Wilds për të shtuar në rrotullat.

playnow_slotfruity

Rreth zhvilluesi i Mbretit të Atlantis

Kjo slot lojë e mahnitshme celular të bazuar në mitologjinë e lashtë greke është zhvilluar nga IGT. Një emër markë popullor në botën e kazinove online me përvojë që përfshin mbi dy dekada në industrinë e. lojrat e tyre janë mundësuar nga teknologjia që ju lejon të luajë në pajisje të lëvizshme, si dhe.

Për lojë

Ka disa simbole mbresëlënëse që shkojnë mirë me temën e kësaj loje slot celular. Ata janë të gjallë dhe tërheqës me efekte animacion në fituese. Ata janë qeste, kurorë mbretërore, unaza e gishtit, mermaids kuqe-flokë, Delfinët dhe disa objekte të rastit lashtë. Sirenë e kuqe-flokë është i lartë paguar simbol bazë të lojës. Ju mund të fitojë deri në 250 herë shuma juaj mbi pesë në llojin e vet nëpër një linjë pagese aktive. Ka dy karakteristika bonus në këtë lojë dhe ata janë të Poseidonit dhe Poseidon rrotullime falas.

Wild gjigant: Poseidoni është simbol i egër dhe mbulon për të gjithë përveç rrotullime falas. Duket vetëm në makinë dy dhe katër të kësaj loje slot celular. Kur kjo ndodh ajo mbulon dy dhe tre ose katër dhe pesë lëkundet plotësisht dhe kështu emrin gjigant egra.

rrotullime falas: Simboli shpërndaj shfaqet vetëm në rrotullën një lojë. Për të aktivizuar rrotullime falas, një egër duhet të paraqitet së bashku me të shpërndaj. Ju pastaj do të jepen tetë rrotullime falas gjatë të cilit simbolet e egra të shfaqet më shpesh.

bast Nivelet: për 20 Wilds që të shtohet në çdo rrotullim, kufiri bast është në mes të 40p – £ 800, 40 Wilds kërkon 65p – £ 1300 dhe 60 Wilds me 90p – £ 1800 per rrotullim.

Luaj Tani

përmbledhje: Me nivele të ndryshme bastit dhe malet e egra gjigande, ju lehtë mund të presin për të fituar të mëdha në këtë lojë slot celular.