Putrat e Fury

Kthehu mbrapa
Putrat e Fury

Putrat e Fury është një lojë slot me një temë të bazuar në artet marciale dhe duket si ajo është e frymëzuar nga Kung Fu Panda seri të filmave. Në këtë fun mbushur Telefoni slot mirëpritur bonus lojë, ka pesë reels me njëzet linjave aktive basteve. Të lëkundet janë të vendosur brenda një tempull kinez me një pamje piktoreske të natyrës dhe ngjyra pemë. Panda mund të shihet medituar ngjitur me rrotullat dhe fluturonte në ajër, me fuqinë e tij. Nuk është një muzikë e lashtë tempull duke luajtur në sfond dhe kjo është shumë qetësues për veshët. Për të luajtur baste tuaj, ka monedha me vlerat filluar £ 0.20 dhe mbaron në max £ 500 çdo rrotullim.

Rreth zhvilluesi i putrat e Fury

Kjo artet marciale themed Telefoni slot mirëpritur bonus lojë është krijuar nga Blueprint. Një popullor kazino games kompani që kanë krijuar qindra e lojrave që i përshtaten të gjitha llojet e lojtarëve. Ata kanë tituj të ndryshme të lojëra elektronike, si dhe lojra tavolinë profesionale për të zgjedhur nga.

Për lojë

Simbolet e këtij stili zbavitëse kartonave Telefoni slot mirëpritur bonus lojë janë shumë të gjallë. Nuk është loja logo në një mburojë të artë, një mace veshur si një ninja, një tas me dumplings shijshëm në kërkim, një libër dhe harku tempulli. Ai që ju paguan më është logon e çarë me 500x në bast tuaj. Për të fituar që ju duhet të tokës pesë prej tyre të gjithë një linjë pagese aktive. J, A, K dhe Q nga kartat e luajnë paguajë aksionet më të ulëta e shpërblimeve. Ato bonus mbulohen nga fytyra panda dhe të shtypura e tij të artë dorëshkrim.

  • Bonus Wild: Simboli i printime artë panxha e panda është e egër e këtij Telefoni slot mirëpritur bonus lojë. Ajo zëvendëson të gjithë, por simbol panda fytyrë.
  • Scatter Bonus: Panda Fytyra është simbol shpërndaj dhe me tre ose më shumë nga ajo duke treguar deri, ju mund të shkaktojnë një nga pesë shpërblime të ndryshme. Ju mund të fitojë rrotullime falas me koeficientet ndryshme dhe karakteristika të emocionuese të tjera nga to.
  • mbreti çmim i parë: Kur simboli i mbretit çmim i parë tokat pesë herë në të gjithë rrotullat, ju janë dhënë një çmim çmim i parë. Vlera e këtij çmimi mund të shkojnë deri në 1000 herë në total të vënë bast shumën tuaj.

përmbledhje: Nëse e doni artet marciale, atëherë kjo është më e mira Telefoni slot mirëpritur bonus lojë të bazuar në të. Ju mund të përjetojnë një gameplay këndshëm me shumë surpriza për të fituar nga.