Top Cat

Kthehu mbrapa
Top Cat


lojtarë të ri vetëm. 30x kërkesat wagering, vlen max konvertimit x4. £ 10. depozitë. vetëm lojërat slot.T S AND C'S zbatohen. $€ £ 5 bonus të lirë është lojë vetëm në Shamrock N Roll, Mrekulli Mayan dhe Slots Candy Swap, ju lutem regjistrohuni dhe vërtetoni numrin tuaj mobil për të marrë atë.

 

Top Cat është një nga kartonave të mirë themed slots fruta nga emisioni i famshëm televiziv të 80-me të njëjtin emër. Në këtë lojë, ju merrni për të luajtur me pesë rrotullat e saj dhe 20 Bet-linja që e bëjnë rrugën për shumë kombinime. Të lëkundet janë vendosur mbi imazhin e sfondit të një rrugicë në New York të ngjashme në vendin e ngjarjes nga emisioni. Jazz Muzikë e temës cartoon bën lojë më shumë argëtim dhe interesante. Muzika është shumë e relaksuar shumë, kështu që ju mund të mbani cool tuaj gjatë lojës. Bast fillon me £ 0.20, por ju vetëm mund të ngrejë atë deri në 500 £ secili të kthehet.

Luaj

Rreth zhvilluesi i Top Cat

Kjo shfaqje e famshme cartoon bazuar slots fruta Loja është zhvilluar nga Blue Print. Një nga zhvilluesit më të lartë në botë, me përvojë të pasur dhe ekspertizë në teknika të ndryshme të përparuara të lojrave. lojrat e tyre të mbështetur pajisje të tilla si iPhone, iPad, kompjutera dhe pajisje të ndryshme të lëvizshme të zgjuar.

Për lojë

Nuk janë simbole ngjyra e macet të ndryshme me origjinë nga shfaqje televizive për të sjellë kujtimet tuaja prapa. rozë dhe portokalli macet të paguajnë 300X në rrezik tuaj, ndërsa dy të tjerët ju jep 200 kohët. Krye paguar simbol mace është lider me emër lojë që ju paguan 400 herë në pesë e një lloji. Kjo duket bërë pirg në rrotullat që e bëjnë më të lehtë të fituar. E ulëta Simbolet vlerë monedhë e kësaj slots fruta lojë po luajnë kartat nga Ace të Jack. Ka dy karakteristika të veçanta në lojë mbuluara nga simbolet e slot logo dhe një kockë peshku në një pjatë të bardhë.

  • Feature Wild: Simboli kockave peshku është i egër dhe zëvendëson për të gjithë, përveç simbolit bonus. Ajo shfaqet në të gjitha të 5 lëkundet dhe krijon një numër të madh të kombinimeve. Pesë nga malet e egra të paguajnë edhe ju 500 monedha në pesë paraqitjet simbol.
  • Scatter Feature: Loja logo është shpërndaj këtë slots fruta lojë. Ajo mund të shfaqet vetëm në rrotullat pesë, katër dhe tre. Kur të tre tokës, ajo unlocks një nivel bonus ku mund të merrni të marr nga pesë masterplaneve. Secili zbulon një bonus tjetër që përfshin rrotullime falas, Win cash dhe shpërblimet e tjera.
  • Hotdog Re-Spin: Nuk është një simbol i nxehtë qen i cili mund të shfaqet vetëm në mbështjell pesë. Duket për të mbuluar të gjithë mbështjell dhe ofron ri-rrotullim me simbolin zhvendosur për të lënë në çdo rrotullim. Ri-tjerr ndalon kur simboli daljet jashtë mbështjell parë.

përmbledhje: Me karakteristika unike bonus dhe një raund çmim i parë me shpërblime masive, ju lehtë mund të presin për të bërë shuma të mëdha të fitimeve në këtë slots fruta lojë.