Wild Cat Canyon

Kthehu mbrapa
Wild Cat Canyon

Wild Cat Canyon është një 5 mbështjell slots internet të fitojë të holla të vërtetë game me 25 paylines që ju mund të përshtateni si për nevojat tuaja. Tema është e bazuar në një mace të egra të gatshëm për të ndjekur gjahun e saj në një kanion të braktisur nën qiellin blu të qartë dhe retë lëvizin. Atmosfera qetë në këtë slot celular ofron një efekt qetësues me tingujt e ulëritës grabitqarë dhe defekt erërat që të bëjnë të varur në lojë. Një muzikë kitarë spanjoll është luajtur kur slots tjerr. Shuma bast fillon me aq të ulët sa £ 0.01 për linjë pagese të vetme dhe një max prej £ 250 per tjerr me të gjitha 25 paylines.

playnowbutton

Rreth zhvilluesi i Wild Cat Canyon:

kjo slots internet të fitojë të holla të vërtetë Loja është zhvilluar nga NextGen, një inovative në internet zgjidhje lojrave provider me një shumëllojshmëri të gjerë të slot dhe kazino lojra të saj të kreditit. Ata kanë zhvilluar disa lojra me temat më krijuese dhe imagjinative që ka fituar miliona zemrat.

Për lojë

Në këtë slots internet të fitojë të holla të vërtetë Loja ka katër të lartë simbolet bazë vlera dhe ata janë fajkuan, një kafshë që duket si një vrapues gjysmë rrugë dhe gjysmë dhi, cacti dhe një gjarpër Californian. Shkaba paguan aksionet më të lartë të 500 herë kur pesë prej tyre të tokës në të gjithë rreshtin e mesme. Të luajnë kartat Simbolet e, K, Q, J, 10 & 9 janë më të ulët paguajnë simbolet me AK në 250, QJ në 150 dhe 9-10 me 100 herë Kunjit. Simbolet bonus e lojës janë cat egër vetë së bashku me të shtypura saj dorëshkrim.

Feature Wild: Simboli egra në këtë slot celular lojë është e përfaqësuar nga njeri i sertë dhe duket vetëm 2nd & 4mbështjell th. Ajo mbulon për të gjitha simbolet në lojë dhe kështu mund të rrisë shanset tuaj për më shumë kombinime fituese. Ajo nuk ka, megjithatë, mbuluar për funksion shpërndaj të lojës.

Shpërndaj rrotullime falas: Shtypura dorëshkrim është tipar shpërndaj i kësaj slots internet të fitojë të holla të vërtetë lojë dhe me tre ose më shumë paraqitje në simbol mund të shkaktojnë lojra falas. Këtu ju merrni për të zgjedhur numrin e rrotullime falas mes 5, 10 & 15. 5 rrotullime ofertë 10 herë shumëfishues në fitore, 10 vishet me 3 herë dhe 15 vishet me 3 kohët.

përmbledhje: Me karakteristika të ndryshme mbresëlënëse bonus dhe koeficientet, ju lehtë mund të presin për të fituar të holla të madh deri në fund të ditës në këtë slots internet të fitojë të holla të vërtetë lojë.