Wild Toro

Kthehu mbrapa
Wild Toro

Kjo slot studiot Elk powered është ndër Slots më mirë me asnjë depozitë e nevojshme në kazino tonë. Ajo është e bazuar në një temë të shëmtuar të sportit Bull-fighting.The është popullor në Spanjë, ku një mashkull i njohur si Matador lufton-off një dem aktuale. Zhvilluesit e kanë veshur mbi kapelet e tyre të menduarit mbi idenë dhe kanë dalë me këtë slot. Nuk ka dyshim se ata kanë fituar me sukses shumë zemrat e nëse janë apo jo lojtarët pëlqente sportin famëkeq.

Wild Toro

Rreth zhvilluesi i lojëra elektronike Wild Toro

Studiot Elk hyri në industrinë në 2012 dhe është mjaft e re në horizont software gaming. Kjo slot është ndër Slots më të mira pa asnjë depozitë e nevojshme të zhvilluara nga ky zhvillues, së bashku me bloopers, DJ Wild dhe Taco Brothers. Një shumë lojëra më interesante pritet të zhvillohen nga ky zhvillues.

Për lojë

Loja është hedhur mbi 5 reels. Simboli i egër është Toro shkruar në gjuhën angleze me shkronja të verdha. Shpërndaj është simbol i zemëruar matador me një mustaqe të vogël. Duket vetëm në 2, 3rd dhe mbështjell 4. Simboli bonus është Bull Toro i cili shfaqet vetëm në rrotullën e 5. Simbolet e rregullta janë monedhat prej ari, argjendi dhe bronzi dhe një tifoz i madh zbukurime bashku me një portokalli thyen dhe një trëndafil të kuq. Bull Toro vepron si Walking egra të lojës dhe si ajo lëviz horizontalisht në të majtë, ajo kthehet shpërndan Matador për symbols.The egër simbol të egra nuk mund të zëvendësojë shpërndaj Matador apo bonus Bull Toro simbol.

ulje 3 matador shpërndan në mund të shkaktojnë Matador Respin Challenge për ju me 3 falas Re-rrotullime. Kur për më tepër shpërndan shfaqet në rrotullat gjatë ri-vishet rrumbullakët, mëtejshme ri-rrotullime të grumbulluar. Raundi mbaron kur simboli egra shfaqet në rrotullat.

Wild Toro

përmbledhje

The gameplay dhe efektet animacion e kanë bërë këtë vend i caktuar Shkarko Slots me No depozitave të kërkuara. Slot është infektues vëmendjen nga lojtarët e gjithë bota veçanërisht për shkak të interesante tipar të saj Wilds këmbë. Pastaj ka natyrisht rrotullime falas dhe shumëzuesit mbledhjen pagesa për ju. Mbi dhe mbi Wild Toro bën për një sipërmarrje të tërheqës dhe të gjallë nga studiot dre dhe është drejtë e Slots mirë me asnjë depozitë e nevojshme.