Copy cat

Kthehu mbrapa
Copy cat

Copy Cat është një lojë online slot bazuar në temën e macet ngjyra manar që ju mund të luajë në Fruity Slots Site. Kjo lojë përbëhet nga njëzet e pesë paylines dhe pesë lëkundet me mënyra të ndryshme fituese. Slot është vendosur me një pamje të një lagje të qytetit dhe banesat përreth në sfond. Me një temë të muzikës stilit bukur cartoon jazz, ju jeni të sigurt për të shijuar këtë lojë të gjithë. i përgjithshëm, loja ofron temë karikaturë me qesharake kërkim macet për të mbajtur ju argëtuan. Bast fillon me £ 0.01, por në ditën tuaj me fat, ju mund të përpiquni kufirin e saj max prej £ 250 një rrotullim.

Rreth zhvilluesi i Cat Copy

Kjo e mrekullueshme lojë macet manar themed që ju mund të luajë në Fruity Slots Site është zhvilluar nga NetEnt. Me qindra e lojrave slot popullor që dy dekadat e fundit që janë luajtur nëpër botë, ata thjesht nuk kanë nevojë për ndonjë hyrje.

 

 

Për lojë

Loja përmban disa grafika të pasur dhe ngjyra me simbolet e macet ngjyra. Ka macet qesharake kuqe, macet zemëruar blu dhe macet bukur rozë së bashku me simbolet e një shishe qumësht, një mouse lodër dhe një kockë peshku. Macja e kuqe është simbol që ju duhet të shikoni për të fituar pagim max e 200 herë bast tuaj. E ulëta Simbolet vlerë monedhë e këtë lojë ju mund të luajë në Fruity Slots Site janë printime Paw. Ka disa simbole të veçanta që të ju ndihmojë të zhbllokuar bonus tipar i lojës. Ata janë zile mace dhe simbol i një figurinë artë mace.

  • Bonus Wild: Simboli i artë cat është tipar egër që mbulon për të gjitha simbolet, përveç zile shpërndaj. Wild mund të duket bërë pirg në rrotullën e parë dhe kur e bën atë, Të gjitha simbolet e cat në rrotullat 2 te 5 bëhen Wilds shumë. Kështu që ju mund të fitojë shpërblime të mëdha, kur kjo ndodh. Edhe kur ndonjë prej tri simboleve cat duket bërë pirg në rrotullën e parë, macet e tjera të njëjtën ngjyrë të bëhet i egër dhe kjo i jep një sasi të mirë të shpërblimeve shumë.
  • Scatter Bonus: Kur ju të luajnë këtë lojë në Fruity Slots Site ju mund të shkaktojnë funksion shpërndaj me tre simbole bell ulje. Ju jeni pastaj jepen dhjetë rrotullime falas dhe këto rrotullime mund të ri-shkaktuar në çdo kohë.

 

playnowbutton

 

përmbledhje: Kjo është një lojë shumë të veçantë dhe funny ju mund të luajë në Fruity Slots Site. Me një shumëllojshmëri të gjerë të shpërblimeve dhe aftësinë për të kthyer të gjitha simbolet bazë në të egra, ju lehtë mund të presin për të fituar shpërblime të mëdha me pak fat vishet këtu.