bloopers

Kthehu mbrapa
bloopers

Lojtaret e rinj vetëm. Depozitë minimale £ 10 për të gjithë 3 Ofertat e mirëpritur. bonus max £ 500. Slot games vetëm. 30x kërkesë wagering dhe T-së dhe C-së zbatohen.

Kjo është një linjë e re SMS slots faqe pagesës nisur nga studiot ELK. Ky film-themed Bloopers është lojë në të gjitha pajisjet e zgjuar. Me Soundtracks orkestrale, reels përfshijnë të gjitha imazhet e filmit të lidhura. Kjo është një lojë zbavitëse slot që ofron disa karakteristika të vërtetë e bukur bonus.

Luaj Tani

Luaj dhe të fitojë në lojëra elektronike Nju SMS faqe pagesës

Kjo lojë slot vjen me 5 reels, 3 rreshtave dhe oferta 243 mënyra për të ketë një fitore. Ekziston edhe një video e bukur hyrëse që krijon skenën për këtë lojë slot dhe prezanton karaktere të ndryshme për lojtarët. Lojtarët mund të fillojë gameplay me një bast minimale prej £ 0.25 dhe bast maksimale prej £ 100.00. Kjo slots SMS faqe pagesës gjithashtu ofron çmim i parë prej rreth 600x kunjit e lojtarit.

Ky vend i caktuar i ri përbëhet nga simbolet më të larta me vlerë si një mashkulli dhe një yje femra plumbit, reels e filmit dhe një bord Clapper. Ne anen tjeter, 10, J, Q, K, dhe A konsiderohen si vlerat më të ulëta. Simboli i egër është përshkruar nga Wild bloopers logo. Ajo do të zëvendësojë të gjitha simbolet e tjera përveç simboli bonus. Ndërsa simboli bonus është 'Walk of Fame' yjet dhe kjo shkakton funksion kryesor.

Gëzojnë karakteristika bonus me slots SMS faqe pagesës

bloopers
Kjo shfaqet rastësisht në rrotullime falas dhe lojë bazë. Nuk janë në lidhje 5 karaktere të ndryshme blooper që bredhin mbi rrotullat dhe gjithashtu shpërblejmë mini-shpërblimet si më poshtë:

Në bazën lojë:
Tech Sound- Kjo Blooper vendos wilds ngjitet mbi rrotullat dhe shpërblen një rrotullim të lirë.

Luaj Tani

Në rrotullime falas:

Stunt Man- Ky Blooper transferon wilds në malet e egra zgjerimin.
prestar- Kjo Blooper shpërblen me 'simbolet në rënie "që mund të formojnë kombinime të reja fituese.
Make Up- Ky Blooper shpërblen rrotullime falas shtesë.
Rregulloje- Ky Blooper lëviz simbolet rreth në mënyrë që të krijojë kombinimet fituese.

rrotullime falas
rrotullime falas do të aktivizohet nga ulje 3 ose yjet bonus më shumë nga e majta në të djathtë mbi rrotullat. Secili prej yjeve do të tregojë logon për blooper veçantë. Gjithashtu, këto do të bëhen aktive gjatë rrotullime falas rrumbullakët.