King Kong Cash

Kthehu mbrapa
King Kong Cash

King Kong Cash është një lojë slot bazuar në temën e një bandit gjigant që është në pushtet që jeton në xhungël, si një mbret. Shumë filma janë bërë në këtë kafshë fantastike, por ka shumë pak lojëra të bazuara në të. Në këtë slots telefon faturimit lojë, ka pesë reels dhe 20 paylines. Loja është vendosur në sfond të një pylli harlisur me plantacion të trashë banane dhe një fron guri për King Kong. Ai ulet me një kurorë mbi kokën e tij dhe duke fjetur shumicën e kohës. Nuk është e mirë muzikë që jeton në xhungël mundi në sfond që mban disponimin tuaj aktive. Ju mund të bast me fillimin vlerën e £ 0,20 dhe për të rritur atë deri në £ 500 per rrotullim.

Rreth zhvilluesi i King Kong Cash

Ky telefon slots faturimit lojë e mrekullueshme është zhvilluar nga Blue Print. Ata janë një udhëheqës në internet kazino lojë zgjidhje provider në botë. Ata kanë një përvojë të pasur me ekspertizë në teknologjitë e lojrave të përparuara që mundësojnë ata për të krijuar lojëra të përshtatshëm për lojë në pajisje të lëvizshme, si dhe.

Për lojë

Ka disa simbole tërheqëse stilin e kartonave në këtë telefon lojëra elektronike faturimit lojë. Ka krokodilat, papagall, tiger dhe rinoceront së bashku me logo si simbole me vlerë të lartë të lojës. Logo paguan më të lartë me 500 monedha në pesë landings simbol. J, Q, K dhe A e luajnë kartat janë simbolet më të ulëta kategori. Ka dy simbole bonus që të ju ndihmojë të fitojë nga disa karakteristika të tjera bonus. Ata janë simbolet e vetë King Kong, së bashku me një fuçi të monedhave të arit.

Wild Symbol: Fuçi druri e monedha ari është tipar i egër dhe mbulon për të gjitha simbolet e tjera pengojë King Kong. Pesë prej simboleve të egra në një linjë pagese ju jep një pjesë të fituar deri në 500 herë shumë.

Sleepy Kong: The King Kong është duke fjetur gjatë gjithë kohës mbi fronin e tij gur. Rastësisht gjatë lojës, ai zgjohet për të shtuar disa karakteristika bonus për të çarë përdorur bazooka e tij. Golden fuçi Spin, Wilds banane, nxitje bonus dhe tjerr dell janë shpërblimet që ai jep.

King Kong Scatter: Simboli i King Kong është tipar shpërndaj të këtij telefoni lojëra elektronike faturimit lojë. Tre ose më shumë nga ky simbol gjatë një rrotullim shkakton nivelin bonus. Ju mund të fitojë çdo një nga katër karakteristika dhe ata janë shpërthim fuçi, Empire rrotullime falas, bonus gjurmët dhe rrotullime artë falas.

Lotto Ball Bonus Oferta në Pocket Fruity Kazino

përmbledhje: Kjo është një nga të telefonit disa lojëra elektronike të faturimit në bazë të një bandit të fuqishëm, King Kong. Me mendje defekt grafika dhe karakteristika bonus, ju lehtë mund të presin për të bërë fitime të mëdha deri në fund të ditës.