Dead or Alive

Kthehu mbrapa
Dead or Alive

Kjo NetEnt powered slot do të ju merr në atë kohë rreth fillimit të shekullit të 20 në Perëndim Wild e SHBA. Loja zhvillohet në atë epokë, kur Outlaws si Billy Kid dhe Jesse James u kërkuar Dead or Alive. Slot shumë e dobishme mund të luhet në slots depozitave telefon casino.

Luaj Tani

Rreth Developer të gjallë apo të vdekur

NetEnt është themeluar në 1996 dhe ajo ka zhvilluar më shumë se 200 lojra kazino në shumë tema të ndryshme. Ky slot është një tjetër lojë superiore të cilësisë zhvilluar nga kompania e cila është në dispozicion për të luajtur në slots depozitave telefon casino.

Rreth lojë

Kjo është pesë reels dhe nëntë slot linjë pagese e cila mund të luhet në slots depozitave telefon casino nga 9P për £ 18 një rrotullim. Loja tërheq shumë nga epoka e Wild West dhe ju do të shihni të gjitha llojet e skenave dhe tingujt nga ajo moshë kaotike. Të lëkundet janë të fiksuara në një bord prej druri që ju mund të vijnë të gjithë në një qytet të vogël. Në atë bord, ju shihni një kolazh të fotografive të posterave të kërkuar, si dhe vrima e bërë nga plumbat. Ikonat rregullta kartë nga 10 për ACE janë ikona vlerë më të ulët. Ikonat vlerën më të lartë janë një e shtënë uiski, një hat dhjetë-gallon, simbol i një Sherif, një armë që është brenda këllëf dhe kauboj saj çizme. Të egra është poster i kërkuar dhe një palë e kaluan pistoleta ikonës është simbolet shpërndaj e lojës e cila shkakton tipar kryesor.

Bonus tipar i slots depozitave telefon casino lojë janë:

  1. rrotullime falas- Nëse ju tokës tre ose më shumë prej ikonave të shpërndaj atëherë ky tipar është shkaktuar. Ju jeni të shpërblehet me 12 rrotullime falas dhe një 2 herë shumëzues. Raundi i fillon me një fillimi të ngadaltë, por shumë shpejt transformon në një raund shumë fitimprurës. Secila prej të egra që tokat gjatë funksion kthehet në një egra ngjitet dhe mbetet e mbyllur në pozitën deri në skajet funksion. Tipari vjen me pesë postera të ndara të kërkuar secili prej tyre përmbajnë një të kërkuar tjetër. Ju jepet pesë rrotullime shtesë falas për marrjen e një poster të kërkuar në secilën nga pesë lëkundet gjatë funksion. Veçoria mund të retriggered me ulje 3 ose shpërndan më shumë.

Lotto Ball Bonus Oferta në Pocket Fruity Kazino

përmbledhje

The slots depozitave telefon casino Loja ka vetëm 9 paylines por fiton janë më tërheqëse se çdo slot tjetër me një numër më të lartë të paylines.