prosperitet Twin

Kthehu mbrapa
prosperitet Twin

Prosperiteti dhe pasuria e Lindjes së Lashtë do të derdhë mbi ju në këtë slot emocionuese, prosperitet Twin nga NextGen lojrave. Loja ndritshme dhe të gjallë ju lejon të fitojë në 243 mënyra dhe gjithashtu paguan dy mënyra dhe është lojë në Slots Casinos Phone.

Luaj

Rreth Developer e Prosperitet binjake

Next Gen Gaming është i njohur për të kanë zhvilluar themed të ndryshme të reja, lojëra zbavitëse në internet në të fundit 20 vjet. Kjo lojë interesante është një lojë të tillë të zhvilluar nga ana e tyre e cila mund të luhet në Slots Casinos Phone.

Rreth lojë

Kjo lojë fantastike është 5 reels dhe 243 mënyra për të fituar videos slot që mund të luhet në Slots Casinos Phone. Në kontrast me lojëra elektronike më tradicionale, këtu fiton juaj mund të vijnë nga të dy e majta në të djathtë, si dhe djathta në të majtë. Kjo është deri në ju, nëse ju doni të luajnë në mënyrë tradicionale ose në paguan dy mënyra. The traditional game can be played from 28p and up to £56 per spin. The win both ways game can be enjoyed from 50p to £100 per spin. Ekran është e mbushur me peizazhit kinez, ku ju shihni ujëvarë të bukur, si dhe simbole theme lidhura rënie dhe duke krijuar kombinime të mëdha fituese. Dizajni dhe animacion nga Slots Casinos Phone lojë janë të ndritshme dhe të përpiktë që shkojnë me temën kinez të lojës. Simbolet janë lodra dragon, peshku i artë, numërator dhe kapele të artë dhe gjithashtu ikonat e standarde kartë si klubet, maç, zemrat, dhe diamante.

Karakteristika të tjera bonus të këtij slot përfshijnë:

  1. Monedha Lucky Wild- Simboli Wild në lojë është përshkruar nga tre monedha me fat. Ajo zëvendëson për çdo gjë tjetër me përjashtim të shpërndaj. Çdo kombinim fitues ku zëvendësim egër për simbole të tjera do të marrin 2x ose 8x pagim.
  2. Lojra falas- Ky tipar është shkaktuar kur ju tokës tre, katër, ose pesë ikona shpërndaj. Ju jepet 8, 18, ose 28 lojra falas për të njëjtën. Ju mund të merrni më tej 2, 6, ose 8 Lojëra shtesë falas për ulje 2 icons shpërndaj gjatë lojra falas.

playnowbutton

përmbledhje

prosperitet Twin ofron disa nga karakteristikat më bujare bonus si Lucky Coins egër dhe Free Games që mund të retriggered si dhe 243 mënyra që paguajnë dy mënyra. Kjo lojë e gjallë është në dispozicion për të luajtur në Slots Casinos Phone dhe ofron një kthim të madh për lojtar përqindje prej rreth 96.28%.