Rainbow Riches rrotullime falas

Kthehu mbrapa
Rainbow Riches rrotullime falas

Rainbow Riches rrotullime falas është një e mirë Britani e Madhe slots casino keep what you win lojë. Tema e lojës është i bazuar në një përrallë irlandez me karakter fat Leprechaun. Slot është vendosur në sfond ngjyra të ylberit të ndritshme. Ju gjithashtu mund të gjeni monedha ari të shpërndarë në mbarë me Leprechaun në këmbë në majë. Këto elemente janë të mjaftueshme për të përshkruar se sa të pasur janë shanset tuaj për të fituar këtu. Sfond muzikë të zhanrit popullore irlandeze ju mban në humor të gëzueshëm. Ka pesë reels dhe dhjetë paylines fikse me një mundësi çmim i parë prej 500x. Bast fillon me £ 0.10 per rrotullim dhe ju mund të rritur atë deri në £ 500 max.

Luaj

Rreth zhvilluesi i Rainbow Riches rrotullime falas

Kjo themed ngjyra rrotullime falas Slots Casino mbajtur atë që ju të fitojë Loja është zhvilluar nga Shkencore Lojra. Ato janë një nga kompanitë më të vjetra në botë e lojrave që kanë një histori prej mbi dyzet vjet në industrinë e.

Për lojë

Simbolet në këtë rrotullime falas Slots Casino mbajtur atë që ju të fitojë lojë janë shumë minimale. Ju mund të vështirë të vëreni ndonjë simbole të tjera se duke luajtur kartat dhe lojë logon. Logo paguan më të lartë me 500 herë turrën e druve në pesë prej një ulje lloj. Simboli Card A paguan 300 herë e ndjekur nga K me 200 kohët. Nuk janë aksionet që ju mund të fitojë, kur pesë të një lloji të shfaqet në rreshtin e mesme në një vijë të drejtë. Ju mund të gjeni dy simbole bonus në lojë që janë një tërfili artë katër fletë dhe ylber mbi monedha ari.

  • Wild Golden: katër Simboli ari tërfili fletë është tipar i egër dhe ajo mbështet të gjitha simbolet e tjera bar simbol ylber. Do të shfaqet në të gjitha rrotullat gjatë një rrotullim dhe pesë të një lloji mbulon për simbol të lartë paguese.
  • Rrotullime falas Scatter: Simboli ylber është tipar shpërndaj i kësaj pa pagesë vishet slots casino të mbajtur atë që ju win lojë. Duket vetëm në makinë një, tre dhe pesë, gjatë një rrotullim. Kjo shfaqet në mënyrë të bërë pirg vetëm në shtjellë një dhe ju mund të merrni deri në tre këtu. Midis tre dhe pesë uljeve ju janë dhënë rrotullime falas të 10, 15 ose 20. Ky simbol gjithashtu vepron si egra shtesë, kur më pak se tri shfaqet në rrotullat.

përmbledhje: Me grafikë ngjyra dhe argëtim mbushur animacion, slot ofron argëtim të pastër. Në këtë rrotullime falas Slots Casino mbajtur atë që ju të fitojë lojë ju mund të fitojë shpesh me karakteristikat e tij bonus.