Gold Giant

Kthehu mbrapa
Gold Giant

Nëse jeni duke kërkuar për një lojë slot me një lloj krejt të re të përvojës dhe dizajnit unik, Gold Giant është slot ju duhet të marrin në konsideratë. Ka pesë reels me katër rreshta dhe pesë lëkundet me dymbëdhjetë rreshta përfaqësojnë rrotullat kolosale. Pra, ky vend i caktuar i madh me madhësi përshtatet emrin e lojës përkryer. Ka qindra linja aktive bast në këtë kazino të vërtetë të parave të mirëpritur bonus lojë. Imazhi background është një peizazh skenik me një shtëpi fshat dhe pemë gjigante që arrijnë nga një mbretëri në qiell. Një muzikë epike e lojës i jep një të ndjehen të dendur. Bast këtu fillon me £ 0.10 dhe ju mund të shkoni të gjithë rrugën në £ 100 në rrotullim.

Luaj Tani

Rreth zhvilluesi i Gold Giant

Kjo kolosale themed kazino të vërtetë të parave të mirëpritur bonus Loja është zhvilluar nga Shkencor. Një emër markë të preferuar nga kazinove në mbarë botën; si online dhe tokës bazuar. Ata vijnë me një përvojë të madhe të më shumë se dy dekada, gjatë të cilit ata kanë krijuar me qindra lojëra elektronike.

Për lojë

Simbolet e kësaj kazino të vërtetë të parave të mirëpritur bonus Loja përbëhet nga një vajzë e bukur të gjatë dhe gjigant. Këto dy janë simbolet kryesore të fitojë me vlerë pagave të 2.50x dhe 2,0x përkatësisht me pesë prej një ulje lloj në rrotullat. Simbolet Win vlera e mesme janë një lopë, mjellmë, qese dhe një qeste ari. Ata të gjithë të paguajnë ju 1x në pesë e një lloji përveç lopë që paguan 1.5x. Simbolet Win ulët vlerë janë jack, mbretëreshë, Mbreti dhe ACE e kartave me pagim 0.5x. ndritshëm vezë të artë dhe një alpinist gjigant janë dy simbole të veçanta të fitojë. Ju mund të zhbllokuar karakteristika bonus me ta.

  • Feature WILD: Simboli i alpinist është e egër e këtij kazino të vërtetë të parave të mirëpritur bonus lojë. Ajo zëvendëson të gjithë të lartë, med dhe të ulët simbole të fituar, por nuk mbulon bonus artë vezë. Wild mund të duket bërë pirg plotësisht në 5×4 reels dhe kur ajo ndodh në këtë mënyrë, rrotullat kolosale të marrë të njëjtën kopjuar mbi ta too.
  • rrotullime falas: Simboli i vezës artë është shpërndaj dhe ju mund të jepen disa lojra falas me pamjen e saj. Kur 3-40 ulje ndodh, you can win up to a massive 100 rrotullime.

Luaj Tani

përmbledhje:

Me shumë gjigante karakteristika të mesme të fitojë, kjo kazino të vërtetë të parave të mirëpritur bonus Loja ofron shumë shpërblime për të fituar brenda vetëm një vishet pak fat.