Wild Life

Kthehu mbrapa
Wild Life

Wild Life Eshte nje të holla të vërtetë lojëra elektronike në internet zhvilluar nga IGT (International Gaming Technology) i cili është një emër i njohur në botën e lojrave kazino. Tema e çarë është i bazuar në natyrën e bukur të kontinentit afrikan dhe kafshët që jetojnë atje. Sfondin e të holla të vërtetë lojëra elektronike në internet ka një jeton në xhungël afrikane nën diellit me një mahnitëse ngjyrë shkëlqim të ndritshme. Fonogram është me zë të lartë dhe ka një aromë tipike afrikane për atë që i përshtatet disponimin e lojës. Animacione janë një kënaqësi vizuale të tilla si duke kërcyer Lion dhe shumë më tepër. Loja përmban disa karakteristika emocionuese bonus për të rrëmbyer vëmendjen tuaj.

Luaj

Udhëtim në jetën e egër

Wild Life është një video slot me 5 reels dhe 3 rreshtave dhe është luajtur me 10 paylines fikse. Simbolet e fatit janë të dizajnuara si foto pikturuar dhe të shfaqë kafshë të ndryshme që gjenden në xhungël afrikane. Simbolet lartë vlerë përbëhet nga nje elefant, një zebër, një gjirafë, një rinoceront dhe një tigër. The Simboli Wild është një luan i cili shfaqet në rrotullat 2, 3 dhe 4 vetëm. Wild mund të zëvendësojnë për çdo simbol përveç shpërndaj. Simboli shpërndaj është harta e kontinentit Afrikës . Simbolet e ulëta vlerësuar janë A, K, Q dhe J. minimale dhe maksimale Monedha Madhësia është 0.10 dhe 100 përkatësisht.

Loja përmban dhe Rounds Bonus

kjo të holla të vërtetë lojëra elektronike në internet can earn you some big rewards by offering special rewards like rrotullime falas dhe Zgjerimi Wilds.

  • Rrotullime falas - Ajo është shkaktuar nga ulje 3 ose më shumë simbole shpërndaj kudo në rrotullat gjatë lojës bazë. ulje 3, 4 dhe 5 simbolet shpërndaj do të japë 10, 15 dhe 20 lojra falas përkatësisht. Të gjitha fiton do të dyfishohet dhe simboli i egër është e mbyllur (nëse ndonjë) për të marrë të ardhurat më të larta.
  • Zgjerimi Wilds - Ajo është në dispozicion gjatë lojës bazë dhe është aktivizuar me marrjen e një simbol të egra në rrotullat. Wild në çdo shtjellë do të zgjerohet për të mbuluar atë mbështjell tërë me simbole të egra vetëm dhe kështu do të merrni ju fiton të mëdha.
  • Shumëzues - në qoftë se keni arritur të tokës 5 ose më shumë simbolet tigër, ju do të merrni 125 × bastit tuaj fillestar.

Zbuloni gamën tonë awesome e lojëra elektronike Classic!

Mendime përfundimtare

Wild Life ofron një ndërfaqe shumë të qetë me vendndodhjen e saj afrikane themed mbështetur nga animacione të bukura dhe fonogram të mbetet në mendje. Bonusi tipar rrotullime falas është nxjerrë në pah të këtyre parave të vërtetë lojëra elektronike në internet dhe ka një potencial të madh për të fituar ju fitore të mëdha. It has an RTP percentage of 95% e cila është e mjaftueshme për të dhënë këtë slot një e shtënë. Kjo është një para e vërtetë lojëra elektronike në internet të cilat ju me siguri duhet të provoni.