Shamrock n Roll

Kthehu mbrapa
Shamrock n Roll

Vetëm mirë Bonuset Casino Pagim Online Kazino madhe fiton

Shamrock n Roll ka të gjitha më lart dhe më shumë, që do të thotë se është e garantuar që të ketë lojtarë të grooving gjithë rrugës në bankë ata të konvertohet në internet fiton në të holla! Kjo Irish-themed makinë ngjyra dhe argëtim mbushur slot në Slot Fruity nga Nektan ofron disa nga shpërblimet më të mira kazino ju mund të gjeni kumar online - veçanërisht kur është fjala për arketimit jashtë paratë e vërtetë slots lojra online!

Vështrim i përgjithshëm & të ndjehen të lojës në Slot Fruity menjëherë kujton lojtarë që shijuar lojëra elektronike celular kazino për argëtim është numri 1 prioritet. Të tjera se simbolet e zakonshme me letra dhe numra duke filluar nga 1 te 10, tema Celtic përfaqësohet nga simbolet hartuar bukur të tilla si qeste, një enë e arit, patkua me fat dhe padyshim vetë Shamrock.

Luaj Shamrock n Roll & Spin për mundësinë tuaj për të fituar Mijëra!

Shamrock n Roll është e thjeshtë dhe super-lehtë për të luajtur, dhe nëse lëkundet tjerr në favor tuaj, ju mund të fitojë në internet Big-kohë me disa nga shpërblimet më të mirë të Mbretërisë së Bashkuar kazino. kjo 5 mbështjell, 15 linjë pagese machine slot celular në Slot Fruity është në dispozicion në shumicën e iPhone, iPod touch, iPad dhe Android pajisje. Është shumë e thjeshtë në thelbin e vet, me jo shumë karakteristika të tjera se sa ato standarde.

Ju mund të zgjidhni se si shumë prej 15 paylines për të aktivizuar gjatë çdo rrotullim, me një vlerë e vetme e monedhes varion nga 0.01p deri në £ 50 per linjës. Me një bast maksimum prej £ 1,250 (£ 50 x 25 linjat), ju mund të arrijnë në pagim maksimale që tokat në një gjithsej të mahnitshme madh prej £ 250,000!

Si në shumë lojëra elektronike të tjera të ngjashme, ju mund të zgjidhni një funksion auto centrifugimit nëse ju nuk duan të jenë të shqetësuar klikuar në ekran shumë, me deri në 50 auto vishet në të njëjtën kohë. E 'Spin’ simbol eshte scatter:

  • Ajo aktivizon një bonus pretty awesome kazino rrotullime falas tipar që ju jep 3, 4 ose 5 rrotullime falas në varësi të numrit të simboleve shpërndaj ju zbarkoi kudo në ekran
  • rrotullime falas ju jep shpërblimet më të mira kazino dhe fiton deri në 40x shuma wagered!
  • Leprechaun përfaqëson simbolin egër, do të thotë se ai e mori fuqi të pabesueshme e zëvendësuar veten për çdo simbol tjetër, dhënien e një fitore sa herë që ai është i pranishëm.

Solid Kazino Kthim në linjë Kur ju Gamble Online në Slot Fruity

Ndoshta tipar më interesant i kësaj loje lartë lojëra elektronike është se ajo krenohet me një të vërtetë interesante 96.30% RTP e cila është një nga shpërblimet më të mira kazino ju mund të gjeni kur ju të luajnë lojëra elektronike në internet! Pra, çfarë jeni duke pritur për të bashkohen në tani në vendin baste tuaj dhe të fitojë medaljen e artë!