Butterfly Staxx

Kthehu mbrapa
Butterfly Staxx

Slot NetEnt mundësuar, Butterfly Staxx është një lojë shumë e thjeshtë që duket e bukur me sy. Ju do të gjeni veten në vendin e bukur ku lulet tropikale janë humbje e ngjyrës dhe fluturat rrezatues janë fluttering rreth tyre në këtë vend i caktuar që është në dispozicion për të luajtur në Xhep Fruity Lojra.

Rreth zhvilluesi i Butterfly Staxx

Net Entertainment është themeluar në 1996 dhe ka fituar përvojë jetësore të mbi 20 vjet në industrinë e lojrave online. Kompania është sinonim me të madhe software cilësisë kazino dhe kur një nga më të flijimit të fundit mund të jenë të gëzuar në Xhep Fruity Lojra.

Rreth lojë

Ka pesë reels me katër rreshta dhe dyzet paylines në këtë vend i caktuar që është në dispozicion për të luajtur në Xhep Fruity Lojra. Ju merrni për të rrotulluar rrotullat e ndeshjes nga aq pak sa 40p dhe deri në 400 £ për çdo rrotullim në të gjitha pajisje të pajtueshme. Simbolet në rrotullat përfshijnë ikona Card Poker nga J në një, si dhe tre blooms tropikale dhe një flutur që shkëlqen që shfaqet bërë pirg në rrotullat. Ikona Wild mund të dalin kudo në shikoni dhe zëvendëson të gjitha simbolet e tjera që ndalojnë shpërndaj.

Bonusi Karakteristikat e Xhep Fruity Lojra slot përfshijnë:

  1. refuzuar- Për të shkaktuar këtë funksion, ju duhet të tokës fluturat bërë pirg të cilat mbulojnë mbështjell plotësisht. Ata lëvizin në anën e majtë më të madhe pa fluturat në të njëjtin rresht. Ata mbeten në detyrë deri tipar zgjat. Ju merrni një respin shtesë për çdo ulje shtesë flutur mbi rrotullat dhe fluturimit në anën e majtë për përzierje në grup.
  2. Buttery vishet- Tre ose më shumë ikona të shpërndaj ulje kudo në pikëpamje të aktivizuar këtë funksion bonus. Ju merrni pesë rrotullime flutur për marrjen e tre shpërndan, gjashtë flutur vishet për katër shpërndan dhe së fundi shtatë flutur vishet për pesë shpërndan. Gjatë këtij tipar, ju do të keni ikona fshikëz shfaqeshin në rrotullat. Ata mund të jenë në gjumë apo aktiv. Të gëzhoja aktive të transformuar veten në fluturat pas ulje në rrotullat dhe fluturojnë drejt anën e majtë në të njëjtin rresht ashtu si tipar respin. Ata gjithashtu do të mbetet në pozicionin deri tipar zgjat.

Luaj

përmbledhje

Butterfly Staxx është një lojë slot visually tërheqës duke marrë ju në një botë të mbushur me fluturat ngjyra të ndezura dhe blooms tropikale. Çdo Spin Butterfly ju merr 120x shumën tuaj dhe të marrë të gjitha shtatë prej tyre do të thotë që ju të merrni 840x shumën tuaj totale në këtë Xhep Fruity Lojra vend i caktuar.